Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Dikkat Bağımlılık yapar SpRinqMt2 tanıtım içeride ....

YazarMesaj
seastar31
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
seastar31

Başarı : 46000
Rep Gücü : 0

Dikkat Bağımlılık yapar SpRinqMt2 tanıtım içeride .... Empty
MesajKonu: Dikkat Bağımlılık yapar SpRinqMt2 tanıtım içeride ....   Dikkat Bağımlılık yapar SpRinqMt2 tanıtım içeride .... I_icon_minitime3/1/2011, 14:22

Serverimiz yeni açılmıştır. Oyunumuzun wep sitesi : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Oyunumuz hiç kapanmayacaktır. Hergün düzenli olarak saat 16:00 ve 21:00 da event yapılmaktadır. Wink

-Serverimizde itemler demircide +9a kadar basılmaktadır . Zırhçıda 61 lwl zırhları silahçıda da 65 lwl 2. sınıf silahlar mevcuttur. Npc de otomatik skillerimizi P yapabilirsiniz
-Lvl sınırı şimdilik 99dur en yakın zamanda 127 lwle yükseltiltilecektir.
-Şeytan kulesinin bütün katları azrail katı dahil olmakla birlikte çalısmaktadır.
-Droplar her zaman açıktır. Değerleri değişebilir.(yerine göre %1000, %750, %500 gibi…)
-Sitemizde Level sıralaması, Oyundaki yenilikleri takip edebileceğiniz, diğer oyunculardan bir konu hakkında yardım alabileceğiniz, resim-bilgi-item alış satış duyurularınızı sitemizden ve Messenger adresimizden takip edebilirsiniz.
-Oyunda hile, hack gibi durumlar en düşük seviyededir. Yinede gördüğünüz bir hileyi video veya resimle belgelendirip Messenger üzerinde oyun yöneticisine ulaşabilirsiniz. Değerlendirilecektir.
-%100 Güvenli, Hızlı ve Ucuz ITEMSOP bulunmaktadır. Peki, ITEMSHOP’ta neler var? ;
*Savaşçı-sura-ninja-şaman çelikleri
*Takılar-kalkanlar
*Editli İtemlerimiz. (Her levelden)
*Özel item setlerimiz bulunmaktadır.

-Oyun hakkındaki tüm değişikler, gelişmeler resmi sitemizden duyrulacaktır.
-Uyku modu, ve herhangi bir fallback (geriye dönüş) olma ihtimali yoktur. Oyunumuz hergün yedeklenmektedir.

İYİ OYUNLAR DİLERİZ !.. [TL]NoFeaR
Smile Sprinqmt2 Smile

Resmi Sitemiz : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Msn Adresimiz :enescan05@live.com
öpp

Dikkat Bağımlılık yapar SpRinqMt2 tanıtım içeride ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-