Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm

4 posters
YazarMesaj
xxxdemirogluxxx
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
xxxdemirogluxxx

Başarı : 112020
Rep Gücü : 20

BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm Empty
MesajKonu: BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm   BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm I_icon_minitime24/1/2011, 15:04

hoş geldiniz arkadaşlar ben sw de gm yapmıştım önceden ama şimdi yapamıyom
gm alıyım dedim yaptım herşeyi sonra reboot attım benim gmlikte gitti ne yaptıysam gm olamıyom yardım edin ühühüh ühühüh

sorunu çözene SGM lik vercem acil

msn ekleyin: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[SGM] LİK VERCEM ÇÖZENE SORUNU

ühühüh ühühüh
xxxdemirogluxxx
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
xxxdemirogluxxx

Başarı : 112020
Rep Gücü : 20

BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm Empty
MesajKonu: Geri: BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm   BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm I_icon_minitime24/1/2011, 15:09

lütfen hadiiiiiiiiiii :S
deni3590
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye

Başarı : 116970
Rep Gücü : -30

MesajKonu: Geri: BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm   BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm I_icon_minitime25/1/2011, 14:43

ban öelden mesaj at galiba yapabilirim ...
umut22447
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
umut22447

Başarı : 259003
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm   BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm I_icon_minitime26/1/2011, 10:19

facede ekle bni Umut Vural bana mesaj gönder ordan yardımcı olurum
saqokoliq96
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
saqokoliq96

Başarı : 87990
Rep Gücü : -10

MesajKonu: Geri: BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm   BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm I_icon_minitime6/2/2011, 10:54

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BEYLER SW Yİ KURDUM AMA GM OLAMIYORUM SORUNU ÇÖZENE GMLİK VERCEM önceden yapmıştım gm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-