Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

[GM] aLımı Olan biR Server ArıYorum [TL]'Ler Yada Server SahibLeri 2 Dk bi Bakarmısın ???

3 posters
YazarMesaj
erodinho
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
erodinho

Başarı : 248007
Rep Gücü : 10

[GM] aLımı Olan biR Server ArıYorum [TL]'Ler Yada Server SahibLeri 2 Dk bi Bakarmısın ??? Empty
MesajKonu: [GM] aLımı Olan biR Server ArıYorum [TL]'Ler Yada Server SahibLeri 2 Dk bi Bakarmısın ???   [GM] aLımı Olan biR Server ArıYorum [TL]'Ler Yada Server SahibLeri 2 Dk bi Bakarmısın ??? I_icon_minitime26/1/2011, 15:22

ÖnceLikLe ii Günler K.Gelsin.

Ben Kısa Olarak kendimi Tanıtmak isterim.

Ad:Hakan
Soyad:Öztürk
Yas:18
Dogum Tarihi:15.05.1993
İl:İzmir
GM’Lik TecRübem:2 Kez [TL] 2 Kez [SGM] ve 9 Kez [GM] Oldum…

GM Lik Bakımdın Her Konuda Her şeyi Biliyorum.Kodları Derseniz Ezbere biliyorum.Event Yapacak KadaR Ve Ox Yapabilecek KadaR Kod Biliyorum Ve Tabiî ki Taha Fazlası.

Günde En Az 30 User Cekebilirim.
User’lerin soruna En Gec 2 Dk Cevap Veririm.
User’Lerle “Sen” deiL Doqru bir Dilde “Siz” Diye HitaP Edebilirim.
Oyunun Kurallarının Dısına Asla Cıkmam..

Online Olduqum Saatler ise : 13.00 Ve 22.30 Araları arasında Online Olurum Her Saat Oyunla ilgilebilirim….

MSN:hayalet_cros@hotmail.com

Simdiden T.ediyorum
Eger ilgilenen TL VeYa Server Sahibleri Varsa Msn’ni Ekleyip dha Detaylı Bir biçimde Konusabiliriz..

H.Günler..
İİ Aksamlar diLerim…
AntepFıstığı
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
AntepFıstığı

Başarı : 186991
Rep Gücü : -10

[GM] aLımı Olan biR Server ArıYorum [TL]'Ler Yada Server SahibLeri 2 Dk bi Bakarmısın ??? Empty
MesajKonu: Geri: [GM] aLımı Olan biR Server ArıYorum [TL]'Ler Yada Server SahibLeri 2 Dk bi Bakarmısın ???   [GM] aLımı Olan biR Server ArıYorum [TL]'Ler Yada Server SahibLeri 2 Dk bi Bakarmısın ??? I_icon_minitime22/2/2011, 20:27

nah verirler sana gm lik
ugurboz97
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
ugurboz97

Başarı : 17040
Rep Gücü : 40

MesajKonu: Geri: [GM] aLımı Olan biR Server ArıYorum [TL]'Ler Yada Server SahibLeri 2 Dk bi Bakarmısın ???   [GM] aLımı Olan biR Server ArıYorum [TL]'Ler Yada Server SahibLeri 2 Dk bi Bakarmısın ??? I_icon_minitime22/3/2011, 14:08

Sen ilk önce adam gibi yazmayı öğren. Bu P'ler R'ler L'ler neden büyük onu anlamıyorum? Türk alfabesinde " Q q " diye bir hard Yok. ! Seni ve senin gibileri kınıyorum...

[GM] aLımı Olan biR Server ArıYorum [TL]'Ler Yada Server SahibLeri 2 Dk bi Bakarmısın ???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-