Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Private Serverim'a Nasıl 120 Lv silahlari ekleyebilirim Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler.

3 posters
YazarMesaj
neslimturk38
11.Seviye Üye
11.Seviye Üye
neslimturk38

Başarı : 271178
Rep Gücü : 2178

Private Serverim'a Nasıl 120 Lv silahlari ekleyebilirim Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler. Empty
MesajKonu: Geri: Private Serverim'a Nasıl 120 Lv silahlari ekleyebilirim Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler.   Private Serverim'a Nasıl 120 Lv silahlari ekleyebilirim Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler. I_icon_minitime21/2/2011, 14:15

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ekle Görüşelim Herşeyini Yaparım Yoksa Kendin Yaparsın Yani Biliyorum İstersen Anlatırım İstersen Ben Yaparım Ekle Görüşelim
kedi152
13.Seviye Üye
13.Seviye Üye
kedi152

Başarı : 327997
Rep Gücü : 0

Private Serverim'a Nasıl 120 Lv silahlari ekleyebilirim Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler. Empty
MesajKonu: Geri: Private Serverim'a Nasıl 120 Lv silahlari ekleyebilirim Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler.   Private Serverim'a Nasıl 120 Lv silahlari ekleyebilirim Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler. I_icon_minitime4/2/2011, 15:33

asasa
KoqRuLu55
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
KoqRuLu55

Başarı : 181977
Rep Gücü : -20

MesajKonu: Private Serverim'a Nasıl 120 Lv silahlari ekleyebilirim Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler.   Private Serverim'a Nasıl 120 Lv silahlari ekleyebilirim Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler. I_icon_minitime4/2/2011, 14:40

Ben Bir Private Server Kurdum Ama 120 Lv. silahlari ekleyemedim [Kraliyet kilici v.b]
Konuma Mesaj yazip anlatirmisiniz ? Rica.. Şimdiden Söyliyecek Kişiye Teşekkürler ..
________________________________________________________________________________________________________________________
Ne turkey Mutlu turkey Türküm turkey Diyene..
http://istiklalmt2.axoyun.net/

Private Serverim'a Nasıl 120 Lv silahlari ekleyebilirim Söylermisiniz Şimdiden Teşekkürler.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-