Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım

2 posters

İşime YararLı 0Ldumu
Yalada sulansın
120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım I_vote_lcap50%120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım I_vote_rcap
 50% [ 3 ]
Sokta Hamile Kalsın
120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım I_vote_lcap50%120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım I_vote_rcap
 50% [ 3 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
DarkSide
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
DarkSide

Başarı : 5020
Rep Gücü : 20

120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım Empty
MesajKonu: 120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım   120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım I_icon_minitime4/2/2011, 14:41

Arkadaslar Serverinize 120 Level silahları + Takıları Eklemek İstiyorsanız aşyada vereceqim Linki indiriniz ...

Link :

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

120 LvL Silahlar + Takılar Darkside adLı Dosya icinDe PACK ' a atıLacakLar ve NAVİCAT ' a atıLacakLar var . Navicat ' a Yükledikten Sonra 120 LvL siLahları ve takıları oyunnuza Bir kere REBOOT Atınız . Sonra Pack a atıLacakLarı Pack a atınız . Oyuna Giriniz.

Örn Resimler :

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
slagter
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
slagter

Başarı : 159003
Rep Gücü : 0

120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım Empty
MesajKonu: Geri: 120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım   120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım I_icon_minitime9/2/2011, 15:11

olursa +++++++++

120 LvL Silahlar + Takılar Dosyaları + Sw nize ekLemek / anLatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-