Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

VPS serverda gm lik yaparım tecrübem var 7/24 online , çevrem genistir adam toplarım.

YazarMesaj
badkel
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
badkel

Başarı : 42010
Rep Gücü : 10

VPS serverda gm lik yaparım tecrübem var 7/24 online , çevrem genistir adam toplarım. Empty
MesajKonu: VPS serverda gm lik yaparım tecrübem var 7/24 online , çevrem genistir adam toplarım.   VPS serverda gm lik yaparım tecrübem var 7/24 online , çevrem genistir adam toplarım. I_icon_minitime5/2/2011, 17:13

2 kere gm lik yaptım daha önce bi çok pvpde oynadım isterseniz deneme süresi verin begenmesseniz ben bırakırım zaten,
metin2 oynayan bi çok tanıdıgım var servera adam toplayabilirim (TL nin dedignden çıkmam kimseye lvl item vb vermem)
yaşım 17 e-mail adresim: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] e-posta atarsanz sevinirim
badkel
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
badkel

Başarı : 42010
Rep Gücü : 10

VPS serverda gm lik yaparım tecrübem var 7/24 online , çevrem genistir adam toplarım. Empty
MesajKonu: Geri: VPS serverda gm lik yaparım tecrübem var 7/24 online , çevrem genistir adam toplarım.   VPS serverda gm lik yaparım tecrübem var 7/24 online , çevrem genistir adam toplarım. I_icon_minitime6/2/2011, 11:06

günceeLL[/b]

VPS serverda gm lik yaparım tecrübem var 7/24 online , çevrem genistir adam toplarım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-