Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..

4 posters
YazarMesaj
sercanmaske
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye

Başarı : 378031
Rep Gücü : 18

Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..  Empty
MesajKonu: Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..    Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..  I_icon_minitime7/2/2011, 12:07

Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Hata Veriyo Biri Bana Yardımcı Olsun Lütfen Yada TeamViewer Den Bağlanıp Bi Yardımcı Olsun.. LÜTFEN

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...
sercanmaske
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye

Başarı : 378031
Rep Gücü : 18

Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..  Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..    Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..  I_icon_minitime7/2/2011, 12:09

Halledene Gm'lik Vericem
berqo123
11.Seviye Üye
11.Seviye Üye
berqo123

Başarı : 974011
Rep Gücü : 8

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..    Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..  I_icon_minitime7/2/2011, 19:14

aga msnni yazarsan yardm ederler xD tabi ben yardım edicem sen yaz
krallar02
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
krallar02

Başarı : 56000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..    Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..  I_icon_minitime8/2/2011, 15:32

kardeş swkurulur32 ağına gel halledeyim

şifre 123
NaletX
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
NaletX

Nerden : Döndolas Mahallesi Arabul Caddesi Nah Bulursun Apartmani No:9 Ailecek Evde Yoquz xD
Başarı : 41000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..    Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..  I_icon_minitime8/2/2011, 15:37

Kardeş Bna ÖzeL Msj At Sorununu Bn Sna yardimci Olurum

Arkadaşlar Ben Swyi Kurdum Sw Online Oldu Ama Navicat A Bağlanmıyo Yardım Edermisiniz Lütfen..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-