Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ???

3 posters
YazarMesaj
NaletX
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
NaletX

Nerden : Döndolas Mahallesi Arabul Caddesi Nah Bulursun Apartmani No:9 Ailecek Evde Yoquz xD
Başarı : 41000
Rep Gücü : 0

Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ??? Empty
MesajKonu: Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ???   Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ??? I_icon_minitime8/2/2011, 15:53

LüTFeN ÖzeLLikLe Crank� Arkadaşımız Yardim Ederse Mutlu Olurum .)[i][u]
NaletX
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
NaletX

Nerden : Döndolas Mahallesi Arabul Caddesi Nah Bulursun Apartmani No:9 Ailecek Evde Yoquz xD

Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ??? Empty
MesajKonu: Geri: Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ???   Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ??? I_icon_minitime8/2/2011, 15:55

Yardim Edecek Olan Yoqmu Sad(
HoLyCooL
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
HoLyCooL

Başarı : 6000

MesajKonu: Geri: Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ???   Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ??? I_icon_minitime8/2/2011, 20:44

Belki Yardım edebilrim Kardesim Ynlız Üyelik sayfasımı yk yoksa warda açılmıyor bilgi werirsen yardım edeilmem kolaylaşır... .)
enciyo
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye

Başarı : 406016

MesajKonu: Geri: Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ???   Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ??? I_icon_minitime9/2/2011, 15:07

EnciyoMt2 123 ağına gel yardımcı olıyim.
NaletX
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
NaletX

MesajKonu: Geri: Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ???   Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ??? I_icon_minitime9/2/2011, 18:39

Arkadaşım Serveri Kurdum Üyelik Sitesini Açtım Üye Oluyorum FAkat Hesap Bulunamadi Diyor Reklam Gibi Olmasin Turkmmo Shift- Kardeşimizin Server Filesinde Giriyor Anlayamadim Yardimci Olursaniz Sevirnirim...

Crank� Arkadaşımızın Kurmuş Oldugu SerVeR Filesi Kurdum Üyelikler Acilmiyor Yardim Edermisiniz ???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaslar Pvp kurdum Acilen Yardim Pvp kurdum gmlik vercem
» ben KENDI SW KURDUM TAM KURDUM SAYILMAS YARDIM LAZIM
» yardim edermisiniz