Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go

4 posters
YazarMesaj
mert1996
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
mert1996

Başarı : 196582
Rep Gücü : 570

Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go  Empty
MesajKonu: Geri: Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go    Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go  I_icon_minitime24/2/2011, 14:19

6Serverde Gmlik---4Serverde [PGM]Lik---1Serverde[GA]Lık---
3Adet kendime ait vps server ve 1tane hamachili sw var.istersen gelirim swye .
neslimturk38
11.Seviye Üye
11.Seviye Üye
neslimturk38

Başarı : 271178
Rep Gücü : 2178

MesajKonu: Geri: Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go    Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go  I_icon_minitime21/2/2011, 14:02

aga navicat felan herşeyden anlarım hatta çoğu servere yardım ettim npcleerini düzlettim karşılığında gm lik verdiler ben gm lik için değilde senin yardıma ihtiyacın ve gm ye ihtiyacın olduğu için gm lik yaparım yardımda ederim bak navicat ayarladığım serverlerden biri [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [SGM]ByKing benim sıralamada bakarsan oyuna gir bi bak epici ben tasarladım fiyatlarını felan msn ekliyorum inşallah anlaşırız
lizer58
12.Seviye Üye
12.Seviye Üye
lizer58

Başarı : 299000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go    Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go  I_icon_minitime21/2/2011, 12:20

hocam ekledim kabuL edin ordan konuşalım....
fearlee
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
fearlee

Başarı : 34010
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go    Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go  I_icon_minitime14/2/2011, 17:29

yorum yok mu?
fearlee
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
fearlee

Başarı : 34010
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go    Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go  I_icon_minitime14/2/2011, 17:27

ArkadaşLaR 28 Şubatta online olcak serverim için deneyimli npc düzenlemede bana bilgi verebilcek serverde (inşallah olmicak da)çıkan sorunlar için bana bilgi verebilecek bir kişi aranıyor gm lik vercem detaylı bilgiyi msn'de konuşuruz

Msn Adresi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ekleyebilirler gm başvurusu yapmak isteyenler

Gm Aranıyor Vps-Vds Metin2 Server ResT MT2 İçeri Go
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-