Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

EvrenMT2|Emekli|+Basmalı|Tam bir metin2 havası|Emekçiler için

YazarMesaj
desertengle
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
desertengle

Başarı : 197005
Rep Gücü : 0

EvrenMT2|Emekli|+Basmalı|Tam bir metin2 havası|Emekçiler için Empty
MesajKonu: EvrenMT2|Emekli|+Basmalı|Tam bir metin2 havası|Emekçiler için   EvrenMT2|Emekli|+Basmalı|Tam bir metin2 havası|Emekçiler için I_icon_minitime16/2/2011, 21:25

Evet arkadaslar Evrenmt2 tanıtım metnimizi okudugunuz için öncelikle teşekkür ederiz.Serverimiz yeni açılmıs olup emek isteyen,herkesin kolay kolay sahip olamacagı ama x1000 droplu bir serverdir.Fazla uzatmadan size serverimizin özelliklerini yazıyorum.

1)x1000 droplarımız aktifdir ve hiç kapanmayacaktır.Sıkıntı çekmezsiniz.
2)1 yıl peşin server parası verdik serverimiz kesinlikle 1 yıl boyunca açık kalacaktır.Duruma bakılarak(oyuncu sayısına göre)serverimiz inşallah devam ettirecek olup siz değerleri oyuncularımıza aynı tadı yaşatacagız.
3)Serverimiz yeni oldugu için bazı eksikler mevcut ama gm arkadaslarımızla bu eksiklikleri düzeltecegiz.
4)+ Basmalarda +6 ya kadar yanma riski yoktur.Ancak büyülü metalimiz mavcuttur.
5)Isınlanma yüzügümüz mevcuttur.
6)En önemlisi POT ALICI yüzüğümüz mevcuttur.Örnegin kule yapıyorsunuz ve potunuz bitti dertlenmeye gerek kalmadan bu 0 yang olan yüzüğümüzü açıp pot alabilirsiniz.
7)Gm lerimiz her zaman aktifdir.Sorun yasadıgınızda Bug gibi sorunlarınızı gm ye anlatabilirsiniz.Ancak item,para,edit gibi şeyler istemeyiniz.
İtem edit satışlarımız diğer pvplere göre daha kolay ve çok daha ucuzdur.
9)Serverimizde lag problemi yoktur.Özellikle slotlara vururken yasanan lag giderilmiştir.
10)Lütfen kestirip atmayalım serverimizi bi deniyelim ama eksiklerimizi düzelticegiz siz yeterki bize destek olun ve keyifli bir oyuna şahit olun.
11)Azrailden %85 azrail sandıgı çıkıyor.İçerisinden pot çıkmaz çünkü gm miz engellemiş durumda sadece itemler çıkacaktır.
12)Oyuncu sınırımız(250)geçtigi zaman ox eventi ve metin taşı partisi yapılacaktır tabi bunlar sizlere bağlı serverimizin tutması lazım.
13)Dediğim gibi siz değerli oyuncularımız için normal metinden sıkılan arkadaslarımız için bu oyunun pvp oldugunu unutacaksınız ve gerçek bir zevk yasacaksınız.
14)Keyifli oyunlar diliyorum ve sözü fazla uzatmadan sitemizin linkini veriyorum.Oyun ile ilgili resimlerimiz linkte mevcut

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.evrenmt2.com

EvrenMT2|Emekli|+Basmalı|Tam bir metin2 havası|Emekçiler için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-