Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq

3 posters
YazarMesaj
kartar111
10.Seviye Üye
10.Seviye Üye
kartar111

Başarı : 238020
Rep Gücü : 20

Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq Empty
MesajKonu: Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq   Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq I_icon_minitime18/2/2011, 17:34

arkadaşlar ben oyunu kurdum süper herşey tam server on siteden üyelik alıorum oluor kayıt navicattada gözüküor olduğum ama oyuna girerken girişlerinizi kontraol edin diyor şif de doğru yazıorum yapana gmliq acil lütfen sahtekerda olmasın Mad Mad Mad Mad Mad ühühüh ühühüh
kartar111
10.Seviye Üye
10.Seviye Üye
kartar111

MesajKonu: Geri: Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq   Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq I_icon_minitime18/2/2011, 17:35

msnede verem [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
erkengel123
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
erkengel123

Başarı : 57000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq   Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq I_icon_minitime18/2/2011, 17:40

Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq A m resmi [url]g öt olm maaaal hesap ismini sil bidaa yaz[/url]
kartar111
10.Seviye Üye
10.Seviye Üye
kartar111

MesajKonu: Geri: Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq   Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq I_icon_minitime18/2/2011, 17:43

öküzmüsün olum senin ağzına sıçarım düzgün konş ağzımı açtırma gerizakalı nerenle okuon g ö t anandır
kayr2010
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
kayr2010

Başarı : 94000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq   Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq I_icon_minitime19/2/2011, 07:29

aga şimdi sen

serverin vps değilmi öleyse serverin sitesini yeniden açıp kapa yani yeni site aç bu yüzden siteden kaynaklanan bi durum çözülürse sen bilirsin beni gm yapmayı ama şunu bil ben bu işi insanlık adına yaptım sen bana çözemessen özel mesaj at

Agalar Allah Aşkına Yardım Bi Bakın Düzeltene Gmliq
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-