Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

arkadaslar ßen pvp server kurmak istiyorum 2 gm ve 2 tl ve 1 oyun kurucusu lazım dır

2 posters
YazarMesaj
ßyGm
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
ßyGm

Başarı : 136022
Rep Gücü : 0

arkadaslar ßen  pvp server kurmak istiyorum 2 gm ve 2 tl ve 1 oyun kurucusu lazım dır Empty
MesajKonu: arkadaslar ßen pvp server kurmak istiyorum 2 gm ve 2 tl ve 1 oyun kurucusu lazım dır   arkadaslar ßen  pvp server kurmak istiyorum 2 gm ve 2 tl ve 1 oyun kurucusu lazım dır I_icon_minitime25/2/2011, 15:04

ßen bir pvp server kurmak istiyorum arkadaslar ancak
Pc min bilgilerini verim vede sizler bana bir yardım edin hep birlikte bir
pvp mt2 serverı kuralım ...
ßen bilgileri yazıyorum asagıda :

ßilgisayar :

Microscoft Windows xP

Professional

Versiyon 2002

Service Pack 3

Ram 2 GB

2.67 GHz

CPU 2.66

evet arkadaslar simdi bana yardım edebilicek varmı ?
egerki varsa bana MSN den ulasabilirsiniz ßuyrun MSN im

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

evet arkadaslar yardım larınızı bekliyorum ...

http://www.ourmetin2forumek.tr.gg
ßyGm
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
ßyGm

Başarı : 136022

arkadaslar ßen  pvp server kurmak istiyorum 2 gm ve 2 tl ve 1 oyun kurucusu lazım dır Empty
MesajKonu: Geri: arkadaslar ßen pvp server kurmak istiyorum 2 gm ve 2 tl ve 1 oyun kurucusu lazım dır   arkadaslar ßen  pvp server kurmak istiyorum 2 gm ve 2 tl ve 1 oyun kurucusu lazım dır I_icon_minitime25/2/2011, 15:05

zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha zuhaha
la bi yardımedin
<3<3 Gm - TL - SGM - GA ALINACAKTIR ... <3<3
http://www.ourmetin2forumek.tr.gg
awdrgyj123
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
awdrgyj123

Başarı : 130998

MesajKonu: Geri: arkadaslar ßen pvp server kurmak istiyorum 2 gm ve 2 tl ve 1 oyun kurucusu lazım dır   arkadaslar ßen  pvp server kurmak istiyorum 2 gm ve 2 tl ve 1 oyun kurucusu lazım dır I_icon_minitime26/2/2011, 11:46

tmm kareşmi ekledim açtın zaman acıksam konuluruz acıkk deilsem msn den ileti at oke tecrubem var ztn TL likte

arkadaslar ßen pvp server kurmak istiyorum 2 gm ve 2 tl ve 1 oyun kurucusu lazım dır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-