Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit

YazarMesaj
deadman11
10.Seviye Üye
10.Seviye Üye
deadman11

Başarı : 685563
Rep Gücü : 560

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit Empty
MesajKonu: War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit   War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit I_icon_minitime13/3/2011, 15:40

[QUOTE=mewtazakkon;923178][SIZE="3"]Öncelikle Bilgisayarınızda Yüklü Olan War Rock Kaldırın.

Oyunu Yüklü Olduğu Klasördeki "uninstall" Simgesine Tıklayarak Kaldırabilirsiniz.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit Screenhunter3m

[SIZE="5"]Adım I[/SIZE]

Öncelikle Bu Programı Yükleyin.
[URL="http://hotfile.com/dl/93821905/c6077f4/PcHzlandrc.exe.html"][SIZE="3"][SIZE="4"]Tıkla İndir[/SIZE][/SIZE][/URL]

[URL="http://virusscan.jotti.org/tr/scanresult/63e42b7f2ae8bdb1e6e3246ae286a95ba26856d0/3724168607ee1d167ab498b2c0a5b2041c80e86a"][SIZE="4"]Jotti[/SIZE][/URL]

Yüklediten Sonra Resimlerde Olan Seçenekleri Tıklayın.

Daha Sonra "Birimleri Denetle " Seçeneğine Tıklayın.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit Screenhunter9f

Denetleme Bittkten Sonra "Sorunları Çözümle" Seçeneğine Tıklayın.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit Screenhunter4q

[SIZE="4"]Adım II[/SIZE]

Daha Sonra Görev Yöneticisini Çalıştırın."Dosya>>YEni Görev Çalıştır" Seçeneğine Tıklayın.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit Screenhunter8i

Gelen Ekrana "Prefetch" yazın ve "Tamam " Seçeneğine Tıklayın.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit Screenhunter9o

Gelen Ekranda Baya Bir Dosya Kalabalığı olur.

Windows Xpde "Layout.ini" Dosyası , Windows 7 ve Windows Vista da İse "ReadyBoost" Dosyası Hariç Diğer Tüm Dosyaları Silin.

Not:Bazen "layuot.ını" ve "ReadyBoost" Dosyası olmayabilir.Sadece Gereksiz Dosyalar Olur Hepsini Silin.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit Screenhunter10

Daha Sonra Oyunu Yeniden Yükleyin.Bütün Patchlerin Dolmasını Bekleyin.

[SIZE="4"]Adım III[/SIZE]

Bütün Patchler Yüklendikten Sonra " C:\Program Files\GamersFirst\War Rock\Data Ve System " Dosaysını Belgelerim'e Kopyalayın.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit Screenhunter5f

Warrockta Hack Acınca "Hack Detected " veya "Warrock.Exe " Ya da "Oyundan Sık Sık Atınca " Bunları Yapın.

"C:\Program Files\GamersFirst\War Rock\Data"
ve "C:\Program Files\GamersFirst\War Rock\System" Dosyasını Silin.

Daha Önceden Belgelerim ' e Kopyaladığınız "Data" Ve "System" Dosyasını C:\Program Files\GamersFirst\War Rock" Yeniden Kopylayın.

Daha Sonra "Adım I " Ve " Adım II " Günde Bir Defa Ve "Her Hack Detected" Hatasında Yeniden Yapınız.

Artık Hackler Çok Çabuk Oyundan Atmaz.
[/SIZE]

[SIZE="4"]İsterseniz Bana Ait Olan İnjektörle Açabilirsiniz Hackleri.[/SIZE]

[URL="http://www.mediafire.com/?1hzmqchv0izwino"][SIZE="4"]İnjektör Dowland[/SIZE][/URL]
[URL="http://virusscan.jotti.org/tr/scanresult/b9225c6e6dbb87805ecbfe804dd37a4e59df2d73/7e3d42584dce7838c02b2b1e91d4e831a7d11ab1"][SIZE="4"]Jotti[/SIZE][/URL]

[SIZE="4"]
Emeğe Saygı
[/SIZE]

[SIZE="3"]Lütfen Uygunsuz Ve Sinir Bozucu Yorumlar Yapmıyalım.
Bu Yöntemler Bir Cok Arkadaşıma Öğrettim Ve Hepsinde İşe Yaradı.
[/SIZE]

[/QUOTE]

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler By raşit
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-