Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Hesabımız Kapanıyor Ama Neden Kapatıldığı Hakkında Bir Bilgi Neden Alamıyoruz ?

YazarMesaj
[Gm]Karbeyaz
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
[Gm]Karbeyaz

Başarı : 97013
Rep Gücü : 10

Hesabımız Kapanıyor Ama Neden Kapatıldığı Hakkında Bir Bilgi Neden Alamıyoruz ? Empty
MesajKonu: Hesabımız Kapanıyor Ama Neden Kapatıldığı Hakkında Bir Bilgi Neden Alamıyoruz ?   Hesabımız Kapanıyor Ama Neden Kapatıldığı Hakkında Bir Bilgi Neden Alamıyoruz ? I_icon_minitime20/3/2011, 14:06

Sayın Admin ;

Öncelikle forumunuzun 1numaralı hastasıydım.Ama simdi öyle olduğum söylenemez.Çünkü kapatılan hesaplar hakkında bir bilgi alamıyoruz ve neden kapandıgını ve ne zaman acılacagını bilmek bizimde hakkımız oldugunu düsünüyorum.Sonucta hesaplarımızda paylasımlar sayesinde +replerle ödüllendiriliyoruz,seviyelerimizi yükseltiyoruz ben bu hesabımlada [Denishy] adındaki kapanan hesabımla birilerini faydalı olabildiysem ne mutlu bana.Yaptıgım reklamların hic biri saptanmadan abartılmadan alıntı bile ise altına alıntı yazaraktan belirtmisimdir.Hakkımın yendigini düsünüyorum.Adminlik basvurusuna aday olmadan 1 saat önce hesabımın kapatılması beni gercekten tedirgin etti ve üzdü.Bana katılan beni destekleen arkadaslar varsa yorumlarınızı ve +replerinizi bekliyorum...

Hesabımız Kapanıyor Ama Neden Kapatıldığı Hakkında Bir Bilgi Neden Alamıyoruz ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-