Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

reboot atarken you have new mail

2 posters
YazarMesaj
11ResT11
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
11ResT11

Başarı : 277187
Rep Gücü : 190

reboot atarken you have new mail Empty
MesajKonu: reboot atarken you have new mail   reboot atarken you have new mail I_icon_minitime20/3/2011, 16:10

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(resim benim değildir ancak bu resmi çeken ile aldıgım hata tıpa tıp aynıdır)
Mcncc# olan bolume ne yazacağımı bılemıyorum ./basla diyenler oldu ancak komutu algılamıyor ./basla ./baslat ./kapa ./kapat gibi komutlar gecersiz kalıyor.

BU SATIRA YAZACAĞIM KOMUT NEDİR Bİ YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ BUNU GMLIK YAZDIM REBOOT ATTIM BURDA TAKILDIM.. HER SAAT REP BASICAM YARDIM EDENE Crying or Very sad Crying or Very sad
ceyhunmelek
13.Seviye Üye
13.Seviye Üye
ceyhunmelek

Başarı : 418054
Rep Gücü : 50

MesajKonu: Geri: reboot atarken you have new mail   reboot atarken you have new mail I_icon_minitime21/3/2011, 16:43

./start
11ResT11
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
11ResT11

Başarı : 277187
Rep Gücü : 190

MesajKonu: Geri: reboot atarken you have new mail   reboot atarken you have new mail I_icon_minitime21/3/2011, 18:20

./start komutunu denedım bu komutu girip bir kaç işlevden sonra yapması gereken

"connect : Operatiod timed out"

bu yazıdan 7 tane cıkarıp oyunun acılmasıdır ancak benım vırtual pc bunu yapmıyor ard arda

"connect: Connection refused"

yazısı cıkıyor 3 deil 5 deil 1-2 kisi bekle dedi bıraktm pcyi 1 saat oyalandım hala bunları tekrar lıyor

BIR FORUMDADA BUNU GORDUM BU KISIDA ENGELLENMIS ULASAMAM TAM OLARAK DEMEK ISTEDIGINIDE ANLAMADIM Question Question
Sorunun Oluşma Nedenleri:
1)fsck Komutunu Kullandıkdan Sonra Oluşabilir.
2)Kanal Dosyalarinin Icinde Bulunan CONFIG Dosyalarindaki Yanlış Düzenlemeden Olabilir.
3)player Database'inde Bulunan Tablolarda Sorun Olabilir.
4) ./stop Komutu Vermeden Sanal PC'yi Kapatmanızdan Kaynaklanabilir.

Çözümleri:
fsck Komutunu Kullandıysanız Eğer Sorun Sunucu Dosyalarinizdan Kaynaklaniyor ise Sorunlu Dosyalari Siler. Bu Yüzden Yapabileceğiniz 2.Şey Var
1)Player VE Account Bilgilerinin Yedeğini Alip Yeni Bir Sanal PC Kurarak Ona Aktarabilirsiniz
2)2. Bir Sanal PC Açarak Silinmiş Dosyalari Ana Server'a Aktarabilirsiniz

Sorun CONFIG Dosyalarından Kaynaklanıyor Ise. Orjinal CONFIG'Leri Bularak Değiştirebilirsiniz.

3)Sorun Database'deki Tablolardan Kaynaklanıyor Ise? Player Database'ini Açın Karşınıza Çıkan Bütün Tabloları ctrl+a Ile Seçin Sağ tıklayip Maintain Tables > Repari Tables > Quick Yapip Bekleyin.Tablolari Onardikdan Sonra Sunucuza Reboot Atip Tekrar Deneyin

4) ./stop Komutunu Vermeden Kesinlikle Sunucunuzu Kapatmayin Bunun Tek Cozumu Database Yedegi Alip 2. Servera Aktarip Oyunu Tekrar Açmak

Sorun Yaşamak Istemiyorsanız Sanal PCYi Kapatmadan Once ./stop Komutunu Verip 30 Saniye Bekledikten Son Kapatın.

ayrıca vırtualde ./basla ./kapat flan bu komutları gırmıyor...

reboot atarken you have new mail
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mail linki verme kodu
» Reboot Atmadan GM olmak