Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Bizmu Online

YazarMesaj
»Jasticé*
28.Seviye Üye
28.Seviye Üye
»Jasticé*

Başarı : 3684192
Rep Gücü : 461

Bizmu Online Empty
MesajKonu: Bizmu Online   Bizmu Online I_icon_minitime30/1/2010, 09:24

Bazi arkadaslar Bizmu'nun anlam ve önemini O'na baslayanlarin duydugu sevgi ve heyecani anlamakta her ne kadar gucluk cekselerde, biz bu topicleri her gordugumuzde gercektende buyuk zevk aliyoruz. her player icin olmasada bile buyuk cogunlugu icin Bizmu acik oldugu zaman icerisinde rakiplerinin arasindan siyrilmayi basarmistir, bunu yaparken ne vote nede herhangibi bir baska neden oldu. sadece playerlarla olan diyaloglar onlarin dusuncelerine saygi ve istekleri icin elden gelenin yapilmasi yetti. simdi iddia etmiyorum fakat o zaman bile S2, S3 & S4 olarak acik olan bir cok server olmasina ragmen bizmu bir klasik gibi kendi oyuncusuna sahip cikti ve oyuncularda Bizmu'ya tabiki. acilmasi ilie ilgili olarak ise angelus 'un zamaninin olmamasi ve eger acilsaydi ilgilenemeyeceginden kimsenin zamanini calmak istemediginden, yapmadi.
fakat halen aklinda acma dusuncesi var. amac 100' lerce player toplamakta degil. yeniden acilmasina tam olarak tarih vermemiyorum. nedenini angelus'u yakindan taniyanlar bilir zaten yinede 9. aydan sonra acmak istedigini mujdeliyebilirim. Mu dostu herkese selam olsun. umarim buradan eski yeni tum arkadaslarima ulasabilirim. bu arada halen car kasamaya devam ediyorum suan afk ve saat gecenin 03 : 13 ü biz MU'yu boyle sevdik. NOKTA.
http://www.onlypvp.co.cc

Bizmu Online
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TEK EKSIK ONLINE 45 ONLINE VAR HERSEY GUZEL AMA ONLINE AZ GEL EMEKLERININ KARSILIGINI ALBEYAZ ZIRHLI
» SV'YE ONLINE LAZIM LUTFEN GELIN ARKADASLAR OX YAPCAM ONLINE YOK 40 ONLINE VAR 60 OLSUN SOZ YAPCAM!