Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Xylongju +down+shop+reg

YazarMesaj
GaMé[R]
24.Seviye Üye
24.Seviye Üye
GaMé[R]

Başarı : 3782557
Rep Gücü : 7592

Xylongju +down+shop+reg Empty
MesajKonu: Xylongju +down+shop+reg   Xylongju +down+shop+reg I_icon_minitime11/3/2010, 13:31

Simdi herkese selamlarımı sunarım
Herkes linkleri yanlıs veriyor ama benimkiler %100 doğru xylongjunun sitesi değişti o yüzden girilmiyordu aslında verilenler doğru linkti site değişince onlrda yok oldu.
NOT AMAN COK ONEMLI:Arkadaslar oyunu indirdiniz metin2 die bi exe var onu açtınız ıd pw yazdınız ama açmadı nie? linkteki en basta kırmızı bir yazı var üstüne tıklanıyor en üste hatta 2 tane var ondan ama üsttekini indireceksiniz onun adıda xywt1dlq.rar olması lazım bunu indirdiğiniz oyunun içine atın böle çinli harfli bi .exe var onun ismini mt2 yapın ondan girin oyuna ıd pw yazın olacak.

kolay gelsin iyi oyunlar +rep
arkadaslar site düzeldi anasayfa
down=[kahverengi yazılı 550mb lık olanı indireceksiniz [url=http://218.61.205.12:806/down.html]

register=
ARKADASLAR ÇEVİRİ YAPAMIYORUZ URL GEÇERSİZDİR DİYOR GOOGLE ÇEVİRİSİ.
AMA ÇÖZÜM VAR SİZİN İÇİN KENDİM YAPTIM

1-ID
2-PW
3-PW TEKRAR
4-E-MAİL
5-GERÇEK ADINIZ
6-CİNSİYET
7-BU KUTUCUĞA KARAKTER SİLME KODUNUZU YAZINIZ 1234567 ÖNERİRİM
8-000000 YAZIN------}
9-YİNE 000000 YAZIN-}

---------ALT YER--------------

1-DOĞUM TARİHİNİ SALLAYIN AMA ÇIKMAZ AYIN 9 U YAPMAYIN Xylongju +down+shop+reg Biggrin
2-00000 YAZIN
3-00000 YAZIN
4-00000 YAZIN Xylongju +down+shop+reg Biggrin
5-00000 YAZIN Xylongju +down+shop+reg BiggrinXylongju +down+shop+reg Biggrin
--Ve burada serverımızın özellikleri--(Biraz okuyun sonra isterseniz bırakın ama sizbilirsiniz önemli
1 - Öyle kraliyet yada çelik falan markette zırhcıda satılmalar vb abartma yok.Cok zevkli,
2 - Satıcıda Extra itemler alabilirsiniz,kitap okurken ruh kovma ve münzevi tavsiyesini önceden okuyup sonra kitabi okuyun bunu her kitabı okumadan önce yapın.Ve burada kitaplar beceri kitabı deil kılavuz olarak geçior.
3 - KIRMIZI KRALLIK OLUN! köy gardiyanının hemen yanında Satıcı,Silahçı,Zırhçı toplanmıştır.Haritayı bilmeyenler çok zorluk çekemez.
4 - En çok sorulan sorulardan biri de,Satıcının yanındaki Sura tipli adam.Bu 65 lvl olanağından daha çok vuran yani superisi az vuruyor ama muharebe kılıcı daha çok vuruyor.İşte bu adam bunun gibi silahları (superisi deil! muharebe kılıcı daha cok vurdugundan onu yapıyor bu diğer silahlardada geçerlidir) 80 lvl silahlarına dönüştürüyor! ilginç değilmi metin2 TR de göremediğiniz silahları göreceksiniz.Oyunda 7 tane efsun eklenmektedir.
5 - Silahçıda 40 ve 1 levelin +9 silahları satılmaktadır Xylongju +down+shop+reg Biggrin
6 - Zırhçıdada aynı şekilde.31 levele kadar köpeklerde kasabilirsiniz ama 30 olunca köpeklerden para düşmez o yuzden daha ilerlere gitmenizi öneririm.Para yapınca Balıkçıya uğrayın.Ordan extra itemler alabilirsiniz.Ve bu arada markette 50 m ye +6 taşlar satılmaktadır.Ama bu taşları sadece çin den basabilirsiniz.Metin2mod dan basılmıyor diye biliyorum ama f5 e basıncada stone yazıp basılıyormuş!Şahsen ben yapamadım..
7 - 80 lvl yapınca gidin dağa.Ormana girmeden oradaki slotları toplayın.Çinden girerseniz oyundan atma oranı %10 azalır.(Bu laga da bağlı)hele bi 85 olun dağdaki golemleri pelerinle toplayın (pelerin balıkçıda 20m)%100 500k slottan düşüyor!

[size=21]Sanırım yeterli? Birde bu silah karışıklığını giderelim.
(65 silahını 80 silahı yapma oranı %100 dür.Kolayca basın.Şehirdeki sura tipli adama götürünüz ama +1 falan basarken marketteki taşı kullanınız.
1-Muharebe Kılıcı ----> Triton kılıcı
2-Sarı Ejderha Yayı ----> Büyük Şeytan yayı(ydı galiba ismini pek hatırlamıyorum)
3-Ejderha Bıçağı ----> Ruhsuz Bıçak
4-Kurtuluş Yelpazesi ----> İblisin Yelpazesi
5-Şeytan Çıkarma Kılıcı ----> Keskin Pala
Eee,bunları bastık sonra +9 da yaptık simdi noldu?Bu yeterli mi?
Hayır bu silahlardan daha iyileride var Xylongju +down+shop+reg Biggrin
1-Triton Kılıcı ----> Öldürücü Pala
2-Keskin Pala ----> Baron Kılıcı
3-Büyük şeytan yayı ne olduğunu bilmiyorum
4-Ruhsuz Bıçak ----> İkiz Ay Hançer
5-İblisin Yelpazesi ----> Sekiz Trigram Yelpaze
Bu son oluşan 85 lvl silahları,+9 kolay kolay basılmaz.Kırmızı İnci,Beyaz İnci,Mavi İnci istiyor.
[/size]
-------------------------resimli anlatım (istek üzerine)--------
https://2img.net/r/ihimizer/i/adsz14z.jpg/[/hide[/url]]

Xylongju +down+shop+reg
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» XyLongJu
» xylongju
» xYLongju
» xylongju