Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

skilleri p ve g yapma gel

2 posters
YazarMesaj
cemocem12
31.Seviye Üye
31.Seviye Üye
cemocem12

Başarı : 2213436
Rep Gücü : 391

skilleri p ve g yapma gel Empty
MesajKonu: skilleri p ve g yapma gel   skilleri p ve g yapma gel I_icon_minitime13/3/2010, 14:17

Uzun zaman önce skill için npc yaptım ve bir kaç sunucuya koydum beğenildi bende sizin değerli görüşlerinizle paylaşıyorum umarım çok fazla teşekkür bekliyorum umarım haketmişimdir.

----KURULUM İÇİN LÜTFEN RAR içine KOYDUĞUM NOT.TEXT DOSYASIN LÜTFEN BAKIN KURULUM ÇOK ÖNEMLİ---------------------------

Yapmanız Gerekenler Rar içinde yazıyor fakat genede size özel bir anlatayım

/usr/rain/sharedata....locale/hongkong(englishgermany..)içi nde quest ordan objecct içine girip yeni bir dizin oluşturup 20086 yazın eğer mob 20086 içi boş ise oluşturup benim verdiğim dosyanın içinde 20092 içinde chat var o dosyayı içine atıp servera reboot atıp hayalinizdeki skill veren npc ye ulaşacaksınız bundan sonra tek yapmanız gereken /mob 20086(OLUŞTURDUĞUNUZ DİZİN ADI AYNI ZAMANDA OLUŞTURDUĞUNUZ NPC KODUDUR LÜTFEN NAVİCATTAN on_clicke lütfen dikkat edin!

--------Evet heralde her servera lazım birşeydi --------

Download:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kdryldz
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
kdryldz

Başarı : 1356995
Rep Gücü : 0

skilleri p ve g yapma gel Empty
MesajKonu: Geri: skilleri p ve g yapma gel   skilleri p ve g yapma gel I_icon_minitime20/3/2010, 11:10

Yapamadım yapan Lütfen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben filezilla kullanmıyorum ki Very Happy

skilleri p ve g yapma gel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Skilleri 17 De Master Yapma Hilesi
» Edit Yapma Gm Yapma
» Skilleri P Yapan Npc
» Elementalist skilleri