Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm

+2
onRx3
214214
6 posters
YazarMesaj
214214
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
214214

Başarı : 257011
Rep Gücü : 5

arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm Empty
MesajKonu: arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm   arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm I_icon_minitime13/4/2010, 15:53

arkadaslar ben tıklıyorum launcer e ama hiç birsey olmuo oyunada giremedim bi yardım edin nolursunuz
http://www.metin2pvpserverpack.tr.gg
214214
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
214214

Başarı : 257011
Rep Gücü : 5

arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm Empty
MesajKonu: Geri: arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm   arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm I_icon_minitime14/4/2010, 17:02

ya kimse bisey yazmıo bi cvp verin wbari ya :S
http://www.metin2pvpserverpack.tr.gg
onRx3
50.Seviye Üye
50.Seviye Üye
onRx3

Başarı : 54619567
Rep Gücü : 2003

MesajKonu: Geri: arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm   arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm I_icon_minitime16/4/2010, 07:39

arastırıorum
onRx3
50.Seviye Üye
50.Seviye Üye
onRx3

Başarı : 54619567
Rep Gücü : 2003

MesajKonu: Geri: arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm   arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm I_icon_minitime16/4/2010, 07:39

Senin sorun tam olarak ne buradan yaz yada om at halledem oke ?
By.Snopix
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
By.Snopix

Başarı : 235015
Rep Gücü : -2

MesajKonu: Geri: arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm   arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm I_icon_minitime28/4/2010, 18:14

Launchur tıkladıqında acılmıyorsa eger start sw kapaLıdır Server Inı dosyası ıLe IP0 deqıstır bırde oyle dene Olmazsa yenıden ındır ve kur cunkı launchur'da sorun vardır
http://www.pvpserver.1talk.net
gınaytcı
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
gınaytcı

Başarı : 178034
Rep Gücü : 30

MesajKonu: Geri: arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm   arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm I_icon_minitime17/7/2010, 21:10

beyler bu arkadaşın yaşadığı sorunun aynısını yaşıyorum.size açıkca anlatam yardımcı olun lütfen.
ben şimdi format attım yeni bir client indirdim gireceğim sw ıp yazdım start geldi tıklıyorum ama ne hata veriyo nede oyuna giriyo ölece kalıyo.ama şöle bi durum var o gün başka bi client buldum ilk rardan çıkardğımda girdi normal bi şekilde yalnız çıktım tekrar girmeye çalıştım gene aynı şey oldu tıkla tıkla bi hareket yok :S
bi sorun daha var ilk patch attırdığım sw dan başka sw girmiyo clienti silip tekrar rardan çıkarmama rağmen gene eski sw a giriyo yeniden patch attırıyom onuda sölüym yani.bilgisi olan ve yetkililerden acale cvp bekliyorum deli olmak üzerieyim.
yaptıklarım==>>
1)yeni sw denendi(olumsuz)
2)başka client denendi (olumsuz)
3)tekrar dan format atıldı (olumsuz)
aklım agelenler bunlar
şimdiden teşşekürler........
NarkoZ1953
19.Seviye Üye
19.Seviye Üye
NarkoZ1953

Başarı : 492033
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm   arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm I_icon_minitime7/8/2010, 13:04

Server kapalıdır Start yokdur onun içindir
okay06
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
okay06

Başarı : 41001
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm   arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm I_icon_minitime11/8/2010, 01:14

sorun tamamen swden veya eyer kullanıyorsanız tabi anti virüsünüzden kaynaklanıyor öm ile iletişime geçilirse %100 çözüm bulabilirim
http://www.moonstar-team.org

arkadaslar ben ko yu indirdim launcer e basıyorum ekranda ne bi hata nede baska bisey var yarıdm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CreativeMt2 BasKa Bisey Demiyorum!!