Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

İSTEDİN KLANİN SİMGESİNİ BİLGİSAYARİNA YÜKLE

YazarMesaj
koti42
55.Seviye Üye
55.Seviye Üye
koti42

Başarı : 8857385
Rep Gücü : 2891

İSTEDİN KLANİN SİMGESİNİ BİLGİSAYARİNA YÜKLE Empty
MesajKonu: İSTEDİN KLANİN SİMGESİNİ BİLGİSAYARİNA YÜKLE   İSTEDİN KLANİN SİMGESİNİ BİLGİSAYARİNA YÜKLE I_icon_minitime16/4/2010, 16:38

Herkese merhabalar..

Bu anlatım sayesinde istediğiniz herhangi bi clanın simgesini kullanabilecekseniz şeffaf transparan normal (hepsi)

Anlatıma geçiyorum..

1) ilk önce
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine giriyoruz ve sol tarafta gördüğümüz menüden Signatures seçeneğine tıklıyoruz

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]

2) Ve 2. olarak simgesini almak istediğimiz clandan bir playerin nickini tam olarak bilmemiz gerekiyor

Örneğin; Ben akaradaki XxXDostlarXxX clanından IMAZOTI kullanacam

karşımıza gelen yerden Server : Akara seçiyorum ve Character Name soran yerede IMAZOTI yazıyorum ve diğer yerlere dokunmayıp Continue diyorum..

3) Karşımıza IMAZOTI nın karakter ve clan bilgilerinin bulundugu küçük bir avatar gelecektir bu avatarın herhangi bir yerine mouse ile tıklıyoruz...

Gördüğünüz gibi mouse ile tıkladıgımız yerde XxXDostlarXxX Clanının simgesi göründü

4) Bu görünen küçük simgeye sağ tıklayıp farklı kaydet diyoruz ve 32x32 sembolu bilgisayarımıza kaydediyoruz şeffaf olan sembolleride aynı şekilde kaydediyoruz sonradan bir ayar yapmanız gerekmeyecek direk şeffaf olarak kullanabileceksiniz..

İSTEDİN KLANİN SİMGESİNİ BİLGİSAYARİNA YÜKLE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-