Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn

5 posters
YazarMesaj
hasan06
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
hasan06

Başarı : 70160
Rep Gücü : 160

bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn Empty
MesajKonu: bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn   bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn I_icon_minitime19/4/2010, 12:35

ilk defa pvp oynuycam nasil oynuycam bide 400mb dosyalardan baska dosya var mıııı ltfn acil pm plsssss

MSN= [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ßuraq
19.Seviye Üye
19.Seviye Üye
ßuraq

Başarı : 2176358
Rep Gücü : 1846

bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn Empty
MesajKonu: Geri: bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn   bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn I_icon_minitime28/4/2010, 10:01

400 mb . dosyayı indir içinde server.ini dosyası war pvp serverın ip sini oraya yaz. launcerden gir bu kadar !.

iyi oyunLar !:.
By.Snopix
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
By.Snopix

Başarı : 235015
Rep Gücü : -2

MesajKonu: Geri: bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn   bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn I_icon_minitime28/4/2010, 18:11

Forumdan Knıght Onlıne Pvp Dosyasını Indır Full Clılent oLanı Server.ini ıcınde 123.456.789 dıe numara yazar IP0 bolumunden Onu server IP0 ıLe deqıstırceksın Launcherden oyuna qırıcen patch alıcak ve kapancak bu sefer qene acıcaksn Launcher oyundasn Smile
http://www.pvpserver.1talk.net
tortuca21
14.Seviye Üye
14.Seviye Üye
tortuca21

Başarı : 470069
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn   bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn I_icon_minitime8/8/2010, 08:56

Ağa arkadaşların sölediği gibi.
http://mt2-funclub.tr.gg
okay06
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
okay06

Başarı : 41001
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn   bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn I_icon_minitime11/8/2010, 00:11

Arkadaşlar Aslında Büyük Çogunlugunu Açıklamıslar Dediği Gibi Server.ini Dosyasına İp Yazdıkdan Sonra Versionu 1299 Yapıp Oto Pacht Çekersin Soruna Cevap Veriyim 400mb den baska dosyavarmı ? var ama herserverda gerekli degil harici dosylar pachtler item , armor vsvs pachtler Smile
http://www.moonstar-team.org

bn ilk defa knayt pvp oynuycam bilmiyorum yardim etcek içeri girsinn ltfnnn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WARROCK HAKNDA YARDIM EDECEK ICERI
» HAMACHI SW KURMAK BILEN ICERI KURMAYA YARDIM EDIRSE ODULU GMLIK