Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım

+11
tubi22
eyt
sceyburak
playthegame7
pitaya2000
mutu6
jepphardy21
fiko6480
hackerdevils
emrednz995
totita1907
15 posters
YazarMesaj
totita1907
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
totita1907

Başarı : 560140
Rep Gücü : 140

Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Empty
MesajKonu: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime26/4/2010, 15:18

Arkadaşlar öncelikle söliyeyim upload etmesi çok
sürdü bi 8 saat up ettim en sonunda link vermedi sonra 4 parcaya bölerek
7 8 saat de bidaha attım kimisi tek parca indirmesi zor oluyor diyor o
yüzden böldüm ileride vaktim olursa tek parcada atarım.

Server Özellikleri Editli Olanlar
1- 1 Level görevi 94 yapar 300m para verir
2- P ve G açan npc ve item al seçeneği ile 5
ci efsun küresini verir
3- AT veren npc 21 level at verir ve item al
seçeneği at kitabı verir
4- Lonca açılabilen loncadan çıkılabilen
Türkçe gardiyan
5- Türkçe npc'ler
6- Kırmızı orta yuvarlakda sabitlenmiş tüm
npcler
7- Editlenmiş npcler
8- İtemlere + basarken 1 para alır item
istemez %100 geçer
9- 6. ve 7. efsun fiyatı 0 yang'dır
10- Sol üstte cıkan para toplama deposu 3 göz
yapma,3. el gibi ep ile alınan özellikler ekli
11- TL npc bunda da at alma, erkekden kız
olma, savascıdan sura olma, statü sıfırlama, ox'a gitme, ışınlama gibi
değişik seçenekler var isterseniz oyunculara kullandırtabilrisiniz bende
yasakdı adı ondan tl npc
12- NPC deki tüm silahlara taş basılıyor

Hepsini kendim editledim gercekden baya bi bilgi birikimi, emek, zaman
istiyor kolay değil BİR TEŞEKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN LÜTFEN

İNDİRME LİNKLERİ
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

DOSYA İÇİNDEKİLER
617mb mt2 kurulum dosyası şifresi nyomt2 dir
Hamachi
Virtual PC
Navicat süresiz
Appserv
Portmap
Hızlı bir panel
Mc set

SW KURULUM VİDEOSU

YAPMASI ZOR GELDİ EMRE-28 DEN
ALINTI GM YAPMA TIKLA İZLE

Lütfen
Emeğe Saygı Çalıntı Yapmayınız Alıntıda da totita1907'den alıntı yazınız.

NPCLERİM
SABİT NPCLER COK ARALIKLIYDI BU RESİMDEKİ GİBİ DEĞİL
ARALARI DAHA AZ ÖRNEK OLSUN DİYE KOYDUM

totita1907
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
totita1907

Başarı : 560140
Rep Gücü : 140

Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime26/4/2010, 20:20

Bi +rep veya tesekkur yeter arkadaslar ..
emrednz995
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
emrednz995

Başarı : 945006
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime27/4/2010, 08:47

Dostum bana bir server kurabilirmisin lütfen seni repe bogarım

cevap bkliyorum mns:rap-staremre@windowslive.com

Sw kurmayı kabul edersen farketmez hamachi hamachisiz ama vps olsa bnm için daha iyi olur be dostum......
hackerdevils
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
hackerdevils

Başarı : 521979
Rep Gücü : -28

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime28/4/2010, 18:48

KARDEŞ YENİDEN UPLOADLAYIP NETLOAD.İN ADRESİNDEN UPLOADLARMISIN ORASI SÜPER HIZLI EĞER YAPARSAN REP MANYAĞI YAPACAM SENİ.
fiko6480
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
fiko6480

Başarı : 213008

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime29/4/2010, 01:01

alinti ay çalıntı demeyi unutunmu benmi göremiyorum
jepphardy21
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
jepphardy21

Başarı : 5000

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime20/7/2010, 14:21

nasil üye oluCAZ
mutu6
15.Seviye Üye
15.Seviye Üye
mutu6

Başarı : 1510012

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime20/7/2010, 15:12

Appserv
ne kardes ? ne ise yarıyor msn mi ekle sen anlıyon galiba bu islerde ben de anlıyom ama appserv yi ilk defa gördüm
pitaya2000
28.Seviye Üye
28.Seviye Üye
pitaya2000

Başarı : 2447295
Rep Gücü : 202

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime20/7/2010, 15:17

APPSERV REGİSTER SAYFASI İÇİN ÖNEMLİ BİR DOSYADIR WWW ADLI DOSYANIN İÇİNE PANEL VEYA REGİSTER İÇİN İNMİŞ DOSYALAR ATILIR VE APACHE START DENİR REGİSTERSE REGİSTER SAYFASI OLMUŞ OLR PANELSE PANEL SAYFASI OLMUŞ OLUR ..
http://www.jumples98.tr.gg/
playthegame7
10.Seviye Üye
10.Seviye Üye
playthegame7

Başarı : 913099
Rep Gücü : -10

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime20/7/2010, 15:40

LANN ALINITTTTI YAPMIS BNM KONUM -REPPP BNM KONUM LANN OOO -REPPP
sceyburak
15.Seviye Üye
15.Seviye Üye
sceyburak

Başarı : 1377055

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime23/7/2010, 13:36

Kardeş TEK Link Ver Böle Uzun Oluo Yawww
eyt
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
eyt

Başarı : 7000

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime26/7/2010, 12:38

+rep+rep+rep+rep teşekürler ya bişiy sorcam ben birkez başka bir şekilde yapmıştım mt 2 açıldı ama sunucuya bağlanırken hata diiiooooooo neden acaba cevabını bilen varmı nelur solein bide bunu denicem
tubi22
13.Seviye Üye
13.Seviye Üye
tubi22

Başarı : 412014

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime28/7/2010, 17:41

arkadasım nasıl üye olcaz
hehhuli
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
hehhuli

Başarı : 30001

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime28/7/2010, 17:47

Kardeş bana yeni pwp sw yapabilrimisin msn [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hamachisiz olsun lytfen seni rep e boğarım
xxkadirxx
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
xxkadirxx

Başarı : 11004

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime9/8/2010, 14:18

ağa nasıl üye olacaz lütfen söylermisin
anaconda6169
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
anaconda6169

Başarı : 146046
Rep Gücü : -50

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime11/8/2010, 08:52

saoL süper paylaşım
anaconda6169
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
anaconda6169

Başarı : 146046
Rep Gücü : -50

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime11/8/2010, 08:53

saoL süper paylaşım
selim55
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
selim55

Başarı : 339025

MesajKonu: Geri: Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım   Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım I_icon_minitime11/8/2010, 11:04

d

Full Editli Server Kurulum Dosyası nyomt2/Kurulum/Panel/Navicat ve Videolu Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-