Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii

+2
etlik007
arifbaba1234
6 posters
YazarMesaj
arifbaba1234
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
arifbaba1234

Başarı : 497071
Rep Gücü : 60

metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii Empty
MesajKonu: metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii   metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii I_icon_minitime28/4/2010, 14:23

Metin2 pvp serverım var..Gm arıyorumm.Gmligi bilen sw sorunuyla ilgilenen sw den anlayan sw kurmayı pach npc edıtleme flan herşeyi bilen iyi bir gm arıyorumm
Gm aranıyorr
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ekledikten sonra kendinizi tanıtınn
etlik007
7.Seviye Üye
7.Seviye Üye
etlik007

Başarı : 775340
Rep Gücü : 338

MesajKonu: Geri: metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii   metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii I_icon_minitime29/4/2010, 11:03

aga benim eskiden de bi pvp'm vardı ben butun npc editleöeyi herşeyi biliyorm metin2 tr de Gm ligim var aga dikatini cekerim metin2 tr de
burak4334
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
burak4334

Başarı : 58000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii   metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii I_icon_minitime25/5/2010, 16:16

ben gelirim önceden yapmıstım gm kodlarının yarısını biliyorum beni alırsan sevinirim
guvenlikguven
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
guvenlikguven

Başarı : 63002

MesajKonu: Geri: metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii   metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii I_icon_minitime25/5/2010, 16:38

vala bu oyunu 4 yıldır tr de oynuyorum artık sıkıldım gm ligi düzenli bi oyun icin isterim kodları filan biliyom bir kac arkadasıda cagırırım buraya eger serverin devamlı ise hic kapanmayacak bise ise cok adam dökerim bu servere 29 yasındayım ama düzgün adil bi oyun istiyorum online sürem cok fazla hemen hemen 24 saat diyebiliriz yardım konusuna gelince herkesle ilgilenebilecek apasitem var
hulkbaster
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
hulkbaster

Başarı : 398000

MesajKonu: Geri: metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii   metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii I_icon_minitime26/5/2010, 09:39

bütün gm kodlarını bilirim editlemeyi npc kurma npcye iism vermeyide ga tl flan yazmayıda bilioyorum
CocuqSu
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
CocuqSu

Başarı : 5000

MesajKonu: Geri: metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii   metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii I_icon_minitime5/7/2010, 22:36

ben GMLİK YAPARIM HAYVAN KODLARI VE GM BAGIRMA VE BOSS TAN EORUM SW lerde ii GMlikm Yapmısım GM adımda [GM]WoNLiNe'dır...

Sayqılar: OnlineGame.NET.TC

metin2 pvp servera gm aranıyor içeriii
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-