Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Arkadaslar sw kurcam ozelkler icerde buyrun yorum yapin

2 posters
YazarMesaj
MqaReiS
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
MqaReiS

Başarı : 107003
Rep Gücü : 0

Arkadaslar sw kurcam ozelkler icerde buyrun yorum yapin Empty
MesajKonu: Arkadaslar sw kurcam ozelkler icerde buyrun yorum yapin   Arkadaslar sw kurcam ozelkler icerde buyrun yorum yapin I_icon_minitime18/5/2010, 13:44

Arkadslar Ben ismi lazim deil bi siteden sw accam 600 uye olcak.lag olma ihtimali yok.7/24 saat onlineyiz.Eventler olacak.abarti bir sekilde deil.arkadaslar hic oyle cok kolay kasmali yok p npcli bi sw deil bu.Ciddi bir swdir.omru uzun olacak emin olun.15 yari insn maximum ve 20 maximum savunmalar(kilc cift el bicak simsek vs)ruh taslari 2m zirhli at ile baslangic.exp orani %200 %drop 300 Yang %400 dur.imparatorlar arasi savaslar olacaktir.

Arkadaslar biraz npclerden soz edim.Npclerde sadece baslangic icin Kilic kesis kalkan kask vs vardir.birde ek olarak 30 lwllik silahlar vardir.+ basma itemleri npcde mevcuddur.İstek ve Mutlaka Katilik katilmayacaginizi yorumlara ekleyiniz.Benim icin onemli olan sizlerin zevk almasidir...
LastGame06
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
LastGame06

Başarı : 321042
Rep Gücü : 1042

Arkadaslar sw kurcam ozelkler icerde buyrun yorum yapin Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaslar sw kurcam ozelkler icerde buyrun yorum yapin   Arkadaslar sw kurcam ozelkler icerde buyrun yorum yapin I_icon_minitime19/5/2010, 09:34

hamachilimi hamachisizmi

Arkadaslar sw kurcam ozelkler icerde buyrun yorum yapin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-