Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim

3 posters
YazarMesaj
uSakLi-SerSeri
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
uSakLi-SerSeri

Başarı : 489977
Rep Gücü : -30

15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Empty
MesajKonu: 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim   15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim I_icon_minitime23/5/2010, 18:54

ZihinseLim bende 15 tane yerine 2 tane aciLiyo aLttaki skiLLer oLmuyo nasiL yapiLiyo yardim edin L?tfen 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Icon_razz 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Icon_razz 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Icon_razz 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Icon_razz 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Icon_razz 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Icon_razz 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Icon_razz 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Icon_razz 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Icon_razz 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Icon_razz 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Affraid 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Affraid 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Confused 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Confused 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Confused 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim Confused
http://www.apknk.tr.gg
elmadrigal
7.Seviye Üye
7.Seviye Üye
elmadrigal

Başarı : 785215
Rep Gücü : 214

MesajKonu: Geri: 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim   15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim I_icon_minitime23/5/2010, 18:57

kardeşim bn o skil hacki yapan by hacker by elmadrigal ilk başta p yapan bi swde oynarsan açılırlar yapmadan önce kısa yolarını alacaksın 1,2,3 işte yerleştireceksin sonrada skil açan adamdan sura şaman ninja skillerine tıkalaycaksın yoksa o büyüleri bullanamassın! by elmadrigal...
uSakLi-SerSeri
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
uSakLi-SerSeri

Başarı : 489977
Rep Gücü : -30

MesajKonu: Geri: 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim   15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim I_icon_minitime23/5/2010, 19:02

saoL Kardesim
http://www.apknk.tr.gg
elmadrigal
7.Seviye Üye
7.Seviye Üye
elmadrigal

Başarı : 785215
Rep Gücü : 214

MesajKonu: Geri: 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim   15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim I_icon_minitime23/5/2010, 19:06

eyw
n0th1nq
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
n0th1nq

Başarı : 565007
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: 15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim   15 tane skiLL hackte 2 tane skill aciLiyo aLttakiLer nasiL aciLir yardim I_icon_minitime23/5/2010, 19:09

ncelikle
Merhaba

Savaşçida 15 Skil Bu Pack Sayesinde Açilior

Skiller:Krtik:Kutsama:Ates
Hayaleti:Karanlik Koruma:Güçlü Beden:Hava Kılıcı

Büyülü
Keskinlik Kamuflaj Ve Savaşçinin Diger Orjinal Skilleri Hamle Vb
resimler
bunlar
http://www.loadtr.com/562665-Metin2_skil_hack.htm

http://www.loadtr.com/562667-Metin2_skil_hack.htm

http://uploaded.to/file/36qdg9