Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ

4 posters
YazarMesaj
yuni
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
yuni

Başarı : 55000
Rep Gücü : 0

Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ Empty
MesajKonu: Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ   Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ I_icon_minitime27/5/2010, 12:12

Arkadaşlar oyuna giriyorum 1299 clientim var dedeko nun neyse oyuna giriyorum server listesinde kalıyorum serverın üstüne tıklıyorum connection please wait diyor açılmıyor ama hatada vermiyor,pc kasılmıyor ama açılmıyor ne yapmak lazım önerilerinizi bekliyorum lütfen ilgilenin
0bakbakpls
13.Seviye Üye
13.Seviye Üye
0bakbakpls

Başarı : 1538069
Rep Gücü : 4

MesajKonu: Geri: Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ   Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ I_icon_minitime12/6/2010, 08:02

mal
NarkoZ1953
19.Seviye Üye
19.Seviye Üye
NarkoZ1953

Başarı : 492033
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ   Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ I_icon_minitime7/8/2010, 13:25

lagdan olabilr
okay06
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
okay06

Başarı : 41001
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ   Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ I_icon_minitime11/8/2010, 00:13

dmodlar lütfen birazdaha destek olun en azından arasdırın :s şimdi dostum onun sebeplerinden birisi server olblr yani admin tüm exeleri sorunsuz açmamış veya senin clientinde birsorunvar ama dedkoyu biliyorum daha dorusu clientini biliyorum sorunsuz olmasılazım tabi ayrıca pacht çekmediysen veya elle indirmediysen Smile
http://www.moonstar-team.org

Lütfen Bakın KO PvP Sorun ÖNEMLİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-