Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR

4 posters
YazarMesaj
darkrac
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
darkrac

Başarı : 14000
Rep Gücü : 0

ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR Empty
MesajKonu: ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR   ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR I_icon_minitime28/5/2010, 22:53

Arkadaslar oyyuna tıklıorm tam acılacakken sıyah bı ekran gelıor ve ardından kapanıor lutfen yardım edınARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR Confused ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR Confused
apo94
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
apo94

Başarı : 555023
Rep Gücü : 20

ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR Empty
MesajKonu: Geri: ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR   ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR I_icon_minitime7/6/2010, 12:14

Pc Kapa Yeniden Aç !
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Başarı : 1482582
Rep Gücü : 7771

MesajKonu: Geri: ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR   ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR I_icon_minitime7/6/2010, 15:51

Ekran boyutunu ''windows mode'' den alın. Küçük ekran oynayın. Metin2'yi kaldırmayacak ekran kartı bilmiyorum ama ekran kartından olabilir.
http://www.pvpserverler.org
gizlinumara0
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
gizlinumara0

Başarı : 215038
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR   ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR I_icon_minitime9/6/2010, 09:55

Arkadaşım hangi pvp oynuyon metinkolikmi o zaman gece saat 12 gir kralık değiş ancak öle eğer başka pvpddeysen yine aynısınız yap dediğim gibi
kıralık değiş hangisi azsa oraya eğer değişme k istemiosan gardianın oryaa gitme depo arkasına git ordan oyundan çık Very Happy sana iii oyunlar cane

ARKADASLAR YALWARIORM LUTFEN GIRIN YARDIM EDN OYUNA TIKLIORM TAM ACILACAKKEN KAPANIYOR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADASLAR LUTFEN YARDIM
» ARKADASLAR ACIL YARDIM LUTFEN BAKIN