Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Spartaküs806 Fifa 09 Galatasaray Paf Takımı Yaması(Link yenilendi)

YazarMesaj
AllStarZ
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
AllStarZ

Başarı : 192068
Rep Gücü : 10

Spartaküs806 Fifa 09 Galatasaray Paf Takımı Yaması(Link yenilendi) Empty
MesajKonu: Spartaküs806 Fifa 09 Galatasaray Paf Takımı Yaması(Link yenilendi)   Spartaküs806 Fifa 09 Galatasaray Paf Takımı Yaması(Link yenilendi) I_icon_minitime10/6/2010, 12:28

Fifa 09'a yapmış olduğum ilk yama olan Galatasaray Paf Takımı'nı sizlere sunuyorum.

Yamanın Özellikleri:

-GS Paf Takımının Home,Away,Third ve Kaleci forması,

-Gs Paf Takımının bütün(25) oyuncuları,

-Gs Paf Takımının bütün oyuncularının gerçek bilgileri ve doğum tarihleri,

-Gs Paf Takımının logo ve bannerleri...

Not: Takım oyuna eklendiğinde Rest of World ligindedir!

Ve işte Link:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rar Şifresi:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kurulum:

Dosya cmp dosyası olduğu için yüklemek için creation masters 2009 programı gereklidir.Programı açtığınızda ilk önce simgeler pasif haldedir.Yamayı yüklemek için önce Sol üstte Open menüsünden Open Fifa 09'a giriyoruz.Daha sonra bir kaç dakika bekliyoruz ve simgeler aktif hale geliyor..Sonra patch menüsüne giriyoruz ve load'a tıklıyoruz..Daha sonra sol üstte load bölümüne girip Galatasaray Paf Takımı adlı cmp dosyasını seçiyoruz ve import diyoruz..Yama yüklendikten sonra sol üstteki open menüsünde save'e tıklıyoruz biraz bekliyoruz ve sonra programı kapatıyoruz.

NOT: Yama kayıtlı oyunlara zarar verir!!

YAMANIN HAZIRLANMASINDA FORMALARINDAN YARDIM ALDIĞIM BC.95,MR_CAN VE CHATLAH17'YE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM...Ben sadece formalara ÜLKER logosu ekledim.

EMEĞE SAYGI +REP

YAMANIN BÜTÜN HAKLARI BANA VE SGC'YE AİTTİR..İZİNSİZ ALINTI YAPILMASI DURUMUNDA YAPIMCININ İSMİ VE ALINDIĞI SİTE([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] YAZILMASI GEREKMEKTEDİR..
http://Www.ReturnALLStarZ.ForumClan.CoM

Spartaküs806 Fifa 09 Galatasaray Paf Takımı Yaması(Link yenilendi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fifa 09 Galatasaray Arkaplan Paketi
» Fifa 09 Galatasaray Arkaplan Path