Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :)

5 posters
YazarMesaj
opple
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
opple

Başarı : 637042
Rep Gücü : 42

700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :) Empty
MesajKonu: 700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :)   700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :) I_icon_minitime12/6/2010, 14:21

Böyle birşey mümkünmü? Lütfen mümkünse söyleyin.
2010
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
2010

Başarı : 390000
Rep Gücü : 0

700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :) Empty
MesajKonu: Geri: 700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :)   700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :) I_icon_minitime12/6/2010, 16:26

MaLesef mümkün deiL kARDES...
gagudikk
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
gagudikk

Başarı : 361000

MesajKonu: Geri: 700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :)   700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :) I_icon_minitime12/6/2010, 17:07

705 mb lik dosya linkini bilen warmı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bundan baska :S acilmio bu
BeLe$C!
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
BeLe$C!

Başarı : 145003

MesajKonu: Geri: 700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :)   700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :) I_icon_minitime12/6/2010, 18:27

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ben senın ıcın ve kotlaı net kullananlar ıcın calısıyorum bunu sıkıştırmaya çalışıyorum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sende ultrasurf programını ındır bıde ole gır sıteye oqe 700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :) Icon_cool
iemre977
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
iemre977

Başarı : 30000

MesajKonu: Geri: 700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :)   700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :) I_icon_minitime12/6/2010, 20:27

sıkıştıramassın o dosya ztn sıkıştırılmış

700 mb lık dosyayı indirmeden sw kurmak mümkün değilmi? Netim sınırlıda :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-