Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Cep Telefonu Konuşseydi

+3
UnkowN
Alpr
FeaTH
7 posters
YazarMesaj
FeaTH
42.Seviye Üye
42.Seviye Üye
FeaTH

Başarı : 5307474
Rep Gücü : 313

Cep Telefonu Konuşseydi Empty
MesajKonu: Cep Telefonu Konuşseydi   Cep Telefonu Konuşseydi I_icon_minitime14/6/2010, 12:47

Düşündümde hunharca kullandığımız,yanımızdan ayırmadığımız,sarjı bittiğinde küfürü esirgemediğimiz cep telefonumuz dile gelseydi..Neler söylerdi?

Aradığınız kişi meşgul ise

Sen-Ya alla allaaa niye meşgul kaç saaatttir kardeşim bu adamın tlfu?
Cep-Kardeşim..Adam kızla konuşuodur..Ya da işi vardır. Millet sen gibi boşta mı gezio.. Az bekle otuz defa aranmazki..Duymuo musun? Meşgul diorum.. Hatta sadece demiorum yazıorum.. Ama bu kadar anlayışsız olma çok rica edicem..

(veya)

Cep-Bak abicim..Gaz vermek gibi olmasın ama bence senin hatun başka biriyle aşna fişnada..Bak yarım saattir belli aralıklarla arıorus meşgul dior.. Sen en iyisimi git yanına..Nerde olduğunu da bilmiosan kesin seni aldatıo..Benden duymuş olma..Hani geçen kavga ettiniz ya o zamandan sonra oldu bence..

Aradığınız kişiye ulaşılamıyor ise

Sen-Hoppalaa...Sarjı bitti heralde..
Cep-Hah .. uyu sen uyu... Ben kapalı diorum ya kanın hep anasını satiyim.. Kızım adam iş üstünde yakalanmak istermi?.Sen iki dakka da bir partnere güvenip ararsan olcaaa bu.. Rahat bırakmadın ki adamı ..Hay sizin partnerinize ben yaa.. Ulan bu Teltim yüzünden uykudan eser kalmadı...Bana bak bigün infilak edicem..Arayan ebedi ulaşamıcak..Sölemedi deme..

(veya)

Sen-Hah..Gene kapamış tlfu gebermeyesice..ulan senin ben...(hede hödö..bla bla bla..)
Cep-Öhömm.. Terbieni takın erkekliğin sırası diil ..Madem yapacan ben kulaamı tıkıyımm bari..

Mesaj Çekerken ise

Cep-Ya kardeşim.. Güzel sahip..Ya şu tuşlarıma azcık yavaş bassan noolur..Yetişcek yerin mi var? Ama bak böle hor kullanıosun sora da vay efendim..Bozuldu bilmemm ne..Nasıl dayaniyim ben bu acımasız yaşama..Bak 9 tuşundan ses gelmeye başladı artık..Ne tarz bi yazı stilin varsa..en kullanılmıcak harflerime basıp duruosun..Olmaz ..bu böle gitmez..

Mesaj Geldiğinde ise

Cep-Ne yazmış..Ne yazmışş..
Sen-Sanane ulan sanane iyi geldin be bi rahat bırakta işimize bakalım..Sana mı laf anlatacam hatunu mu kafalıcam şaşırdım heaa...
Cep-Öllleee miii..Son sözün bu yani..Peki al o zaman.. Çat...
Sim kartı yerleştirin

Hay senin gibi telefonun ben..
http://www.pvpserverler.org
Alpr
29.Seviye Üye
29.Seviye Üye
Alpr

Başarı : 3034544
Rep Gücü : -8

MesajKonu: Geri: Cep Telefonu Konuşseydi   Cep Telefonu Konuşseydi I_icon_minitime20/6/2010, 13:23

Süperrr.
UnkowN
27.Seviye Üye
27.Seviye Üye
UnkowN

Başarı : 13584986
Rep Gücü : 32

MesajKonu: Geri: Cep Telefonu Konuşseydi   Cep Telefonu Konuşseydi I_icon_minitime20/6/2010, 21:36

tskrler Very Happy
hakanaslan789
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
hakanaslan789

Başarı : 103011
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Cep Telefonu Konuşseydi   Cep Telefonu Konuşseydi I_icon_minitime28/6/2010, 14:13

süper
berke11111
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
berke11111

Başarı : 697989
Rep Gücü : -22

MesajKonu: Geri: Cep Telefonu Konuşseydi   Cep Telefonu Konuşseydi I_icon_minitime29/6/2010, 14:24

SaoL.
Docok
45.Seviye Üye
45.Seviye Üye
Docok

Başarı : 5236054
Rep Gücü : 3871

MesajKonu: Geri: Cep Telefonu Konuşseydi   Cep Telefonu Konuşseydi I_icon_minitime5/7/2010, 18:31

Güzel Smile
cmea06
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
cmea06

Başarı : 177022
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Cep Telefonu Konuşseydi   Cep Telefonu Konuşseydi I_icon_minitime15/8/2010, 17:44

Paylaşım için teşekkürler Smile
http://www.wix.com/cmea06/EnsarAcemiOfficialWebSite

Cep Telefonu Konuşseydi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cep Telefonu Geyikleri