Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap

+2
hector85
bLoodSTeaL
6 posters
YazarMesaj
bLoodSTeaL
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
bLoodSTeaL

Başarı : 30004
Rep Gücü : 0

Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap Empty
MesajKonu: Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap   Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap I_icon_minitime15/6/2010, 07:45

Videoyu kurduktan sonra (ki çok daha az olmasını beklerken) 3.5 GB'lık dosyayı görünceee Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap Smile Denemediğim video converter kalmadı, en sonunda 70 mb ' a düşürebildim Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap Smile

Direk konuya giriyorum 23 Mayıs 2010 ' da yayınlanan ve diğer server files ' a göre daha küçük boyutta olan Alman Server Files ' ı ile size güzel bir video hazırladım. ( Alman Server Files ile ilgili detaylı bilgi için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )

İçindekiler:

1)Metin2 server kurulum + detayı sysinstall ayarları
2)Navicat + GM'lik + mantığını kavratmak amacıyla küçük bir patch (+ basma itemini kaldırma)
3)File Zilla + mantığını kavratmak amacıyla küçük bir patch (başlangıç itemini değiştirme)
4)PortMap ayarları
5)Türkçe Patch
6)Oyundan Görüntüler...

İçindekiler'in hepsi farklı farklı klasördedir işte size bir resim:

Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap 3760

Rar'dakileri çıkartın (bunlar şifresizdir) gelen dosyalarda sırasıyla part1, part2, part3 ... izleyin. Dediğim gibi konu konu ayrılmıştır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

--------------------------------------

Server Files ' in Rar Şifresi :

[QUOTE]elitepvpers.de[/QUOTE]

Video, Türkçe Patch, PortMap 1.6 ve Diğer Dosyalar ' ın Rar Şifreleri:

[QUOTE][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/QUOTE]

Geriye kalanların rar şifresi YOK!!!

Video dosyasındaki metin belgesinde belirttiğim gibi, emeği geçen herkese çok teşekkürler (paylaşımlarından yararlandıklarım yani)...

Soru ve sorunlarınızı bu başlık altından sorabilirsiniz...

Not: Paylaşım bana aittir, videodan nickimi görebilirsiniz ama başka bir forumda hazırlamıştırm Smile Sabitlenmesi ve sizlere yararlı olması dileğiyle...
hector85
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
hector85

Başarı : 5000

Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap Empty
MesajKonu: Geri: Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap   Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap I_icon_minitime26/6/2010, 05:37

rar şifreleri yanlış sanırım kopyala yapıstır yaptım yanlıs parola diyor yardım edermısın kardes
hako123k
12.Seviye Üye
12.Seviye Üye
hako123k

Başarı : 953997

MesajKonu: Geri: Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap   Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap I_icon_minitime1/7/2010, 10:51

Kardeş filezillaya bağlanmıyor proxy bişeyler diyor sftp yi seçiorum connection refused bisiler diyor
belalı
12.Seviye Üye
12.Seviye Üye
belalı

Başarı : 1162022

MesajKonu: Geri: Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap   Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap I_icon_minitime1/7/2010, 13:55

3.5 gb yi 70 mb ye indiren zihnieti tebrk ediorum tbö tbö
http://www.darkevilmt2.tr.gg
seferf
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
seferf

Başarı : 8000

MesajKonu: Geri: Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap   Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap I_icon_minitime25/9/2010, 08:48

Aga walla mükemmel anlatmışsın herşeyi düşünmüşsün saoll
tazcd
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
tazcd

Başarı : 2000

MesajKonu: Geri: Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap   Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap I_icon_minitime23/10/2010, 08:38

kardes login:root password: şifreyi yazmıoyr yazmasada bn yazıorum enterliyom olmu yo bi yardım edermisn

Metin2 Hamachili server kurulum / navicat+gmlik / filezilla / türkçe patch / portmap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» METIN2 PVP SERVER SORUNU (HAMACHILI) COZENE GMLIK!!!!!!