Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Nacivat Mysql Hatası Çözümü

4 posters
YazarMesaj
bengame123
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
bengame123

Başarı : 135010
Rep Gücü : 10

Nacivat Mysql Hatası Çözümü Empty
MesajKonu: Nacivat Mysql Hatası Çözümü   Nacivat Mysql Hatası Çözümü I_icon_minitime17/6/2010, 14:17

Evet Arkadaşlar Hamachide Mysql Hatası Alan Arkadaşlarım İçin Açmayı Düşündüm Bu Konuyu Umarım Yararlı Olabilirim

1-Nacivatta Eğer Mysql Hatası Alıyorsanız Bilinki IP Adresiniz Sysinstall Bölümünde Kaydolmamış Demektir

2-Nacivatı Kapatıyoruz Server'a Reboot Atıyoruz..Ondan Sonra Login:root Pw:mcnccçom Yazıp Giriş Yapıyoruz..

3-Sonra Sysınstall Girip Önceden Yaptığımız Adımları Tekrarlıyoruz [Hani IP Yazdığımız 100 Lü Ve 255.0.0.0]

4-Ondan Sonra Esc'ye Sonuna Kadar Basıyoruz Ve Başlangıç Sayfasına Dönüyoruz..

5-Sonra /etc/rc.d/netif restart Yazip Hamachi IP İmizi Oraya Kaydediyoruz../etc/rc.d/netif restart Yazdıktan 30Saniye Sonra VirtualPc Ye Restart Çekiyoruz Ve Giriş Yapıyoruz Sorun Düzeldi..

Evet Yararlı Olmuşumdur Diye Düşünüyorum Yapamayanlar Konu Altına Cevap Yazabilir İlgileneceğim Smile

NOT:Arkadaşlar Nacivattaki Ağ Adı'nı Filan Silip En Baştan Yazıyoruz Sorun Düzeldi
reymysterio57
21.Seviye Üye
21.Seviye Üye
reymysterio57

Başarı : 1823047
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: Nacivat Mysql Hatası Çözümü   Nacivat Mysql Hatası Çözümü I_icon_minitime17/6/2010, 18:58

bengame123 demiş ki:
Evet Arkadaşlar Hamachide Mysql Hatası Alan Arkadaşlarım İçin Açmayı Düşündüm Bu Konuyu Umarım Yararlı Olabilirim

1-Nacivatta Eğer Mysql Hatası Alıyorsanız Bilinki IP Adresiniz Sysinstall Bölümünde Kaydolmamış Demektir

2-Nacivatı Kapatıyoruz Server'a Reboot Atıyoruz..Ondan Sonra Login:root Pw:mcnccçom Yazıp Giriş Yapıyoruz..

3-Sonra Sysınstall Girip Önceden Yaptığımız Adımları Tekrarlıyoruz [Hani IP Yazdığımız 100 Lü Ve 255.0.0.0]

4-Ondan Sonra Esc'ye Sonuna Kadar Basıyoruz Ve Başlangıç Sayfasına Dönüyoruz..

5-Sonra /etc/rc.d/netif restart Yazip Hamachi IP İmizi Oraya Kaydediyoruz../etc/rc.d/netif restart Yazdıktan 30Saniye Sonra VirtualPc Ye Restart Çekiyoruz Ve Giriş Yapıyoruz Sorun Düzeldi..

Evet Yararlı Olmuşumdur Diye Düşünüyorum Yapamayanlar Konu Altına Cevap Yazabilir İlgileneceğim Smile

NOT:Arkadaşlar Nacivattaki Ağ Adı'nı Filan Silip En Baştan Yazıyoruz Sorun Düzeldi

Teşekkürler Kardeş O Navicat Yüzüne Server Filesleri Sildim Bir Türlü BAĞLANMADI. Artık Kısmet Baştan İndircez.
0quso6
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
0quso6

Başarı : 20011
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Nacivat Mysql Hatası Çözümü   Nacivat Mysql Hatası Çözümü I_icon_minitime8/10/2010, 15:45

zaten kurarken bu dedıklerını yazıyorz qene acıLmaDı :S
kayserili321
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
kayserili321

Başarı : 389992
Rep Gücü : -10

MesajKonu: Geri: Nacivat Mysql Hatası Çözümü   Nacivat Mysql Hatası Çözümü I_icon_minitime12/10/2010, 16:27

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] beni ekle GusoMt2 GusoMt2-2 GusoMt2-3 şifre : 123 dür bana kurarsan sana gmlik değil TLlik veririm..!!! sitemiz guso-mt2.tr.gg

Nacivat Mysql Hatası Çözümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-