Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ?

2 posters
YazarMesaj
berkay198
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
berkay198

Başarı : 367031
Rep Gücü : -20

Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ? Empty
MesajKonu: Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ?   Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ? I_icon_minitime19/6/2010, 12:46

Server Kurmayi iyi bilen serverı türkçeleştiren kişilerden birisi server kurmayı resimli anlatabilir mi..bi arkadaş videolu anlatimi 705 mb olarak indirmemizi söylüordu..ona teşekkür ediorum fakat benim netim yavas oldugu icin indiremedim..lütfen birisi link verebilir mi yada resimli olarak koyabilir mi ?Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ? 470731 Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ? 119992 Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ? 850995

Bana Yardim Etmeyi Düsünenlere Saygilarimi iletiyorum..
berkay198
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
berkay198

Başarı : 367031
Rep Gücü : -20

MesajKonu: Geri: Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ?   Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ? I_icon_minitime19/6/2010, 12:52

Veya server kurmus olanlardan bana envanterimi isime yarayacak +9 itemlerle doldurmalarini dilerim..Lütfen küfür etmeyin..
krall585894
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
krall585894

Başarı : 5000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ?   Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ? I_icon_minitime19/6/2010, 13:26

AAAAAA

Birisi Server Kurmayı Resimli Anlatatabilir mi ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-