Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

GeeeeLLLLL Yardımcı Olana Müthiş Hediyeler

YazarMesaj
vcop55
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
vcop55

Başarı : 98014
Rep Gücü : 0

GeeeeLLLLL Yardımcı Olana Müthiş Hediyeler Empty
MesajKonu: GeeeeLLLLL Yardımcı Olana Müthiş Hediyeler   GeeeeLLLLL Yardımcı Olana Müthiş Hediyeler I_icon_minitime23/6/2010, 10:37

Merhaba Arkadaşlar...
Öncelikle İsterseniz Direk Konuya Gireyim...
GÜnlerdir Bir İsteğim Var.Bir PvP Server Kurmak.Ancak Hem internet kotalı(kotayıda 7.5gb geçişim bu arada)hem de megaupload'dan indiremiyorum.Bana Bir PvP server Kurana Hediyelerim Varİşte Bunlar:
1-PvP serveri Kuracak Kişi İle Ben [TL]olacağız.
2-Metin2tr De Grifonda 38 lv.bi çar verecem Pek İtem Yoq Ama Olsun
3-İstediği kişiyi [GM]veya [GA] yapabilecek.
4-Wolfteamda 2.76 kd li(yani öldürme sayısı ölme sayısından 2.76 kat fazla) ve dövmeli(oyunda gerçek parayla veya şans kutusundan alınan bişi çok işe yarıyo)çar verecem...

EVET BEYLER MSN ADRESİMİ VERİORUM.ÜZERİNDE ARONFELLER YAZIOGeeeeLLLLL Yardımcı Olana Müthiş Hediyeler Icon_wink ::: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Lütfen Yardimlarinizi Bekliorm.ben bugün sürekli açığım tabi bi aksiliq olmassa net gitmesse mesela.bb

NOT::38 LİĞİN SKILLERİ MÜTHİŞ VERİLMİŞ VE STATÜLERİ TABİKİ HARİKA...

En son vcop55 tarafından 23/6/2010, 10:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : HECC)
vcop55
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
vcop55

Başarı : 98014
Rep Gücü : 0

GeeeeLLLLL Yardımcı Olana Müthiş Hediyeler Empty
MesajKonu: Geri: GeeeeLLLLL Yardımcı Olana Müthiş Hediyeler   GeeeeLLLLL Yardımcı Olana Müthiş Hediyeler I_icon_minitime23/6/2010, 11:01

hadi ya yoqmu bi baba yiit

GeeeeLLLLL Yardımcı Olana Müthiş Hediyeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADASLAR SV 2 GUNLUK 1. 92 LWL GEL 99 OLANA HEDIYELER WAR