Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Lag ve Bugu Kaldırma (Cheat Engine Değil)

2 posters
YazarMesaj
qw22
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
qw22

Başarı : 240000
Rep Gücü : 0

Lag ve Bugu Kaldırma (Cheat Engine Değil) Empty
MesajKonu: Lag ve Bugu Kaldırma (Cheat Engine Değil)   Lag ve Bugu Kaldırma (Cheat Engine Değil) I_icon_minitime26/6/2010, 12:46

Merhaba arkadaşlar hepimizin sorunu olan lag ve bug sorunu çoğu zaman canımızı sıkabiliyor.Bunun için internette gezerken bi proğram buldum denedim çalıştır.Hamaçili sw de denemedim ama onda çalışırmı bilmiyorum.Ben bi arkinin vps serverine kurdum bunu normal de sw de 5-10 slot kesince atıyordu.Şimdi 10 saat kes atmıyor....

PROĞRAMIN ÇALIŞMA MANTIĞI.
---------------****------------
Proğramı kurduğunuz zaman vps serverinize navicat gibi bağlanmanızı isticek ve bağlancaksınız.Proğram bilgisayarda ram kullanımını artırcak.Mesela 1 gb bi server aldınız ve 1 gb ramin 300 mb işletim sistemine gidiyor size ne kaldı 700mb bunun için proğram işletim sistemine sadece 100 mb ram veriyor ve geriye kalanıda oyunda kullanabiliyorsunuz.

HADİ HAYIRLI OLSUN...LİNK BURDA...
------------******------------------

link kırık değiştirin koti42
umit06
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
umit06

Başarı : 384003
Rep Gücü : 0

Lag ve Bugu Kaldırma (Cheat Engine Değil) Empty
MesajKonu: Geri: Lag ve Bugu Kaldırma (Cheat Engine Değil)   Lag ve Bugu Kaldırma (Cheat Engine Değil) I_icon_minitime26/6/2010, 15:47

link kırık

Lag ve Bugu Kaldırma (Cheat Engine Değil)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-