Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir

+6
adrianolumch13
emre1000
birolxd
pitaya2000
reymysterio57
dellykinq
10 posters
YazarMesaj
dellykinq
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
dellykinq

Nerden : WwW.PvPServerLer.Org Adresinden Başka Nereden Olucaktı
Başarı : 722943
Rep Gücü : -90

Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir Empty
MesajKonu: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime26/6/2010, 20:07

Beyler Servera Reboot Nasıl atılır ?
Vitural Pc die birşey varmış onu anlatırmısınız nasıl yapıcaımızı bide indirme link verrmisinz ?
Nereye girilecek nereye ne yazılacak öle anlatınız
yada baska yöntem varsa onu yazarmısınız

Bide
Servera Hani ilk girdiğinizde 3.El_2kat Exp 2kat Yang 2kat İtem Düşme Oranı varya
Yukarıda Sol en üstte onları nasıl yapabilirim

LÜTFEN BU 2 SORUMACEVAP VERİNİZ COK ÖNEMLİ
http://www.pvpserverler.org
reymysterio57
21.Seviye Üye
21.Seviye Üye
reymysterio57

Başarı : 1823047
Rep Gücü : 20

Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir Empty
MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime27/6/2010, 07:28

Servere Reboot Atmak İçin Virtüale Gir reboot yaz enterle sonra
login: root password: mcnccçcom diye gir Mcncc# yanına ç.start yaz oyuna reboot atılmıs olur .

drop yani exp yang item droplarını 69 TEAM gm helperden ayarlıyabilirsiniz.
pitaya2000
28.Seviye Üye
28.Seviye Üye
pitaya2000

Başarı : 2447295
Rep Gücü : 202

MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime30/6/2010, 05:20

saoLasn bende bilqilenmis oldm Very Happy
http://www.jumples98.tr.gg/
pitaya2000
28.Seviye Üye
28.Seviye Üye
pitaya2000

MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime30/6/2010, 05:21

Ben Sv'yi kurdum knk seni bekliom registerde yardım edersen çok sevinicem Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir Icon_smile
pitaya2000
28.Seviye Üye
28.Seviye Üye
pitaya2000

MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime30/6/2010, 06:36

bu arada ben naviacttan nasL karakter acablrm ?
birolxd
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
birolxd

Başarı : 12000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime11/12/2010, 21:23

reymysterio57 msn eklermisin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
emre1000
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
emre1000

Başarı : 220994
Rep Gücü : -10

MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime12/12/2010, 08:04

vurtular pc yada putty gir server ip yaz pas gir sonra root yaz enterle atilmiştir!
adrianolumch13
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
adrianolumch13

Başarı : 132007
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime3/1/2011, 14:57

aga virtüale ne kardes yardım edersen çok sevincem virtüal nerde ?
ghost1997
14.Seviye Üye
14.Seviye Üye
ghost1997

Başarı : 1299011
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime3/1/2011, 15:08

Very Happy amma soru start verdin dielim,rebootmu atmak istyrsun... reboot [Enter]
ahmetd006
13.Seviye Üye
13.Seviye Üye
ahmetd006

Başarı : 1152055

MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime3/1/2011, 17:00

TeamViewer indirin Yapım reboottan tut sw kurmaya Razz sadece mesaj atın TeamViewer verin yeter .
http://www.pvpserverler.org
mcspy001
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
mcspy001

Başarı : 13010

MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime3/1/2011, 20:08

Kardes Bak ne Diyecem Smile Putty İndir.. veya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekle Smile atayım

O kendisi seni yönlendirir zaten bişey yapmana gerek yok

yapacagin tek işlemler Smile

reboot

./basla

./kapat

bunlardan baska bişey ypmana grk yok Smile
http://www.seyhanstylemt2.pvpserverlar.com
trocken_proc
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
trocken_proc

Başarı : 436018
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir   Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir I_icon_minitime19/3/2011, 16:10

yaptm olmadı :S acil lzm

Servera Reboot Nasıl atılır Lütfen Yardım__Bide 3.el ve 2katExpYang Baslangıc nasıl eklenir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-