Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

COK ACIL BİŞEY LUTFEN BAKIN

2 posters
YazarMesaj
aydin143
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
aydin143

Başarı : 148034
Rep Gücü : 20

COK ACIL BİŞEY LUTFEN BAKIN Empty
MesajKonu: COK ACIL BİŞEY LUTFEN BAKIN   COK ACIL BİŞEY LUTFEN BAKIN I_icon_minitime2/7/2010, 13:47

Kandırdım Very Happy:D Size Bi Vps Server SUnmaK ıstıyorum cok guzel her gün vs yarışması ve eventler oluyor saat 3-4 gibi oglen arası aksam Smile):

Metin2: illeqal-mt2 Açılmıştır =) Sv Droplar: Exp 1000:Yang:1000 Toplu Para Düşme:1000
Npclerde Silahcıda +9 Dolunay v.b Satılıyor Zırhcıda +1Celik satılıyr Demirci +9 kdr item istemez ve Yakmaz
Oyun Bugun Sabah acıldı İlk 99 LvL olana Gm Lik hediye

oyuna gelmek ısteyen msn eklesın 999m hedıye vrc...m [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]
...OYUNUN SITESI : illeqal-mt2.tr.gg
OYUNUN SITESI YANLIŞSA MSN EKLEYIN BN SIZE MC V.B VEREYIM OYUNDA 0 LAG VAR SIRALAMA AKTIF halde BNM MSN YI EKLEYIN MC VE SITEYI VEREYIM VE 999M HEDİYE
skywalker5394
11.Seviye Üye
11.Seviye Üye
skywalker5394

Başarı : 1210006
Rep Gücü : -10

COK ACIL BİŞEY LUTFEN BAKIN Empty
MesajKonu: Geri: COK ACIL BİŞEY LUTFEN BAKIN   COK ACIL BİŞEY LUTFEN BAKIN I_icon_minitime11/7/2010, 17:10

bakalm naslmış Smile

COK ACIL BİŞEY LUTFEN BAKIN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADASLAR ACIL YARDIM LUTFEN BAKIN
» LUTFEN BAKIN
» metin2 pvp dosyalari (LUTFEN BAKIN NOOOLUR)