Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Rakion Tr Tanıtım/İndirme---560 mb

2 posters
YazarMesaj
RoDMooN
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
RoDMooN

Başarı : 22000
Rep Gücü : 0

Rakion Tr Tanıtım/İndirme---560 mb Empty
MesajKonu: Rakion Tr Tanıtım/İndirme---560 mb   Rakion Tr Tanıtım/İndirme---560 mb I_icon_minitime6/7/2010, 07:41

Oynamayı öğrenirseniz bağımlılık yapabilecek, hem online hemde stage mod'u olan bir oyun. Kendi içinde birçok alanı vardır. 10'u geçik saha ve çoğunlukla bir event bulunur. Takımızla savaşabilir, golem savaşında goleminizikotuyabilir yada tekli savaşta serbestçe istediğize vurabilirsiniz. Oyundaki en önemli şeylerden biri cell'ler aslında çıkrılabilen yaratıklardır. Ateş topu atan büyücüler, donduran periler, Taştan dev kaplumbağalar ejderhalar ve aklınıza gelmiyecek türden bir çok yaratık daha. Lwl atlamak size zor gelebilir fakat bilgisayarınız hızlıysa çok sorun olmaz çünkü oyunda otomatik durdurucu bir sistem var. Oyun Yüklenirken FİNİSHİNG kısmı 15 saniye kadar bekliyor. Oyunda otomatikmen geriye dönüyor. Korkmaya gerek yok, onlineda böyle birşey asla olmaz. Oyunda kaos mod denilen bir modda mevcuttur. Bellisayıda kişi öldürdüğünüzde C ye basarak süper bir güç açabilirsiniz.

DOWNLOAD: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ÜYELİK: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sorularınız olursa cevap olarak yazın.

The Punisher
45.Seviye Üye
45.Seviye Üye
The Punisher

Başarı : 13869225
Rep Gücü : 1000

Rakion Tr Tanıtım/İndirme---560 mb Empty
MesajKonu: Geri: Rakion Tr Tanıtım/İndirme---560 mb   Rakion Tr Tanıtım/İndirme---560 mb I_icon_minitime6/7/2010, 07:57

TeşekkürLer İyi Çalışma Ellerine Saglik Emege Saygı !!
http://www.pvpserverler.org

Rakion Tr Tanıtım/İndirme---560 mb
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rakion Online