Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum

3 posters
YazarMesaj
GFBMMC
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
GFBMMC

Başarı : 572091
Rep Gücü : 80

Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum Empty
MesajKonu: Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum   Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum I_icon_minitime10/7/2010, 19:16

Beyler Makina ve internet işini hallettim , makinanın herşeyi tamam tek lazım olan Metin2 PvP Server Dosyaları Yalnız Bunlar hamachi olmıcak Sabit server olucak Dosyalarını altyapıları nerden bulabilirim?
Hamachi olmıyacak Sabit olacak ,1 aylık server kiraladığında bedava kuruyorlar Metin2 yi işte o Metin2 altyapı dosyalarıı Lazım.İlgilenene emeğinin karşılığı verilecektir.

İnternette araştırdım yalnış aratmış olabilirim.Fakat internetten bulduklarım hep modeme port açma daha açıklayıcı bir şekilde yardım edicek kişi lazım .

Özelden yada bu konudan Beklerim...

Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.İyi forumlar

GFBMMC

reymysterio57
21.Seviye Üye
21.Seviye Üye
reymysterio57

Başarı : 1823047
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum   Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum I_icon_minitime10/7/2010, 19:47

Eğer GameBilisimden Aldın İse FreeBSD + MT2 KURULUM + SİTE YAPARLAR
VE trksft.com da aktif bir vps sitesi ucuz onlarda yapıor o yüzden firmadan istemeliydin :S
€F€-35
11.Seviye Üye
11.Seviye Üye
€F€-35

Başarı : 808993
Rep Gücü : -30

MesajKonu: Geri: Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum   Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum I_icon_minitime10/7/2010, 20:01

BNM BILGIIM GAME BILISIM OLSUN TURK SOFT OLSUN TUM A.Ş LER MAKINA ALDIGIN ZAMAN SERVERI KURUOLAR+ HAZIR PANEL VERIOLAR
http://www.dark-mt2.com
reymysterio57
21.Seviye Üye
21.Seviye Üye
reymysterio57

Başarı : 1823047
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum   Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum I_icon_minitime10/7/2010, 20:04

€F€-35 demiş ki:
BNM BILGIIM GAME BILISIM OLSUN TURK SOFT OLSUN TUM A.Ş LER MAKINA ALDIGIN ZAMAN SERVERI KURUOLAR+ HAZIR PANEL VERIOLAR

ewt dosyalarıda sana temin ederler mutlaka
GFBMMC
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
GFBMMC

Başarı : 572091
Rep Gücü : 80

MesajKonu: Geri: Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum   Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum I_icon_minitime11/7/2010, 11:57

kardeş benim işim biraz farklı server kiralamadım Kendim makina aldım içine Metin2 Serveri kurucağım .Belli bi yerden Gamebilisim yada trksoft dan kiralamadım.Sıfır Makinaya Metin2 Serveri kuracağım gibi düşünün yalnız sabit olucak makina yani hamachi olmıcak Gerekli açıklayııcı linkte olabilir yardım ederseniz çok teşekkür ederim İLgilendiğiniz için Teşekkür ederim.
€F€-35
11.Seviye Üye
11.Seviye Üye
€F€-35

Başarı : 808993
Rep Gücü : -30

MesajKonu: Geri: Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum   Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum I_icon_minitime11/7/2010, 12:20

EGER SEN MAKINA ALDIYSAN İŞ DEĞİŞİR KENDIN SABIT IP KURCAN ONUN GEREKLI ACIKLAMASNINI NoName Yapmıs Sabit Ip Kurmak Eger Gamel Bilişim Vb A.ş Lerden Alsaydın Onlar sana Kurulum+ Panel Verırlerdı.
http://www.dark-mt2.com

Beyler Makina aldım Metin2 Server Kurulum Dosyaları arıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Server Kurulum :)
» Metin2 Server Kurulum :)