Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

AranızDan AyrıLıyorum Tek Rıcam Bu Konuyu Okumanız

2 posters
YazarMesaj
TurkGLadio
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
TurkGLadio

Başarı : 706680
Rep Gücü : 672

AranızDan AyrıLıyorum Tek Rıcam Bu Konuyu Okumanız  Empty
MesajKonu: AranızDan AyrıLıyorum Tek Rıcam Bu Konuyu Okumanız    AranızDan AyrıLıyorum Tek Rıcam Bu Konuyu Okumanız  I_icon_minitime12/7/2010, 01:09

ArkadasLar Yerınızde oLsam Hıc uqRasmam BoyLe Bır ForumLa Cok Hatası Var Admıne Moderatore 100lerce msj attm cvp vermıyorlar efendıme soyleyeyım knıghtte 1 konu clıentte renklı mınor takımlı mınor ozel packlar fln 5 adam sabıt yazmıs admıne ozel msj attm hala cvp alamadım forum acıp bası bos bırakıyorlar altından kalkmayacaqınız ıslerın altına gırıyorsunuz acık vps hamachı sw bolumlerıne sadece ozel uyeler ve admınler konu acabılıyormus konu acmak ıstedıgımde sızcede sacma deılmı admınler dıyorkı lutfen gızlı lınk fln koymayın onlar msj yazılsın dıe her konularına koyuyorLar Ben Burayı Terk Edıyorum ForumTr Ve TurkMMo Da Benı BuLabıLırsınız Benı Tanıyan Ztn BıLır Tanımayanda ZamanLa oqRenır aLLaha Emnaet oLun ıyı qunLer Hayırlı AksamLar
reymysterio57
21.Seviye Üye
21.Seviye Üye
reymysterio57

Başarı : 1823047
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: AranızDan AyrıLıyorum Tek Rıcam Bu Konuyu Okumanız    AranızDan AyrıLıyorum Tek Rıcam Bu Konuyu Okumanız  I_icon_minitime12/7/2010, 07:43

La Ne Kadar Gıt İnsanlarsınız Sadece Kendinizi Düşünmekten Başka Yaptıgınız Birşey Yok !
Admin veya Yöneticilerin Bu Foruma Katkılarının Hakkı Ödenmez !
Öncelikle Konu Açtırmamaları 100 Kere Aynı Serverin Paylaşılmasından Dolayıydı !
Bilip Bilmeden Bu Güzel Forum'u Kirletmeyin Nereye Gideceksen Git TURKMMO'MU FORUMTR Mİ HADİ YALLAH.
TurkGLadio
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
TurkGLadio

Başarı : 706680
Rep Gücü : 672

MesajKonu: Geri: AranızDan AyrıLıyorum Tek Rıcam Bu Konuyu Okumanız    AranızDan AyrıLıyorum Tek Rıcam Bu Konuyu Okumanız  I_icon_minitime13/7/2010, 20:05

Turkmmo Da OyLe Bı SOrun Yok Cunku Istedıqımız qıbı Tanıtım YapabıLıyoruz Bu Forum 5 Para Etmez 3 Admıne Msj Attım 1 Cvp qeLmedı Su KOnuya Sadece 20 Kısı Bakıo Ise Bak FOrum Trde Bır Konu Actm 85 yorum geldı Burası Bos Forum

AranızDan AyrıLıyorum Tek Rıcam Bu Konuyu Okumanız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-