Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)

+5
bedir444
okay06
NarkoZ1953
onRx3
skati
9 posters
YazarMesaj
skati
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
skati

Başarı : 312006
Rep Gücü : 0

Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen) Empty
MesajKonu: Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)   Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen) I_icon_minitime12/7/2010, 09:16

BEYLER BEN KNIGHT PVP SINI ILK
DEFA OYNUYACAM VE NASI OYNANDIGINI BILMIYORUM NOLUR BIRI BANA TUM
AYRINTILARIYLA SOLESIN MSN'M:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Nolur EkleyiN Ve Bana Söleyin Lütfen
onRx3
50.Seviye Üye
50.Seviye Üye
onRx3

Başarı : 54619567
Rep Gücü : 2003

MesajKonu: Geri: Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)   Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen) I_icon_minitime12/7/2010, 12:14

Bilen Varmı
NarkoZ1953
19.Seviye Üye
19.Seviye Üye
NarkoZ1953

Başarı : 492033
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)   Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen) I_icon_minitime7/8/2010, 13:12

1299 Full Client Tek Link yazarak googleden buldunuğun 1299 clienti indir.indirdin yükledikden sonra dosyanın içinde server dosyası olcak not defteri o not defterinde 123.290.285.1 gibi bir ip olcak o ip sil sonra bir server ip'sini yazarsan sonra onu kaydet yazdığn ip'yi launcher'den patch yükletip launcher 2 den giriş yapcaksın sonra launcher 2 gidicek launcherden girceksin. nasıl kayıt olcaksn ?

atıoyurm:denemeşifrem:deneme
kafadan sallamasyon yani sonra 2 ırk var human ve karus 2 sindrn birini sec warrior olursun str ve hp verirsin skill ise atack 83 kalanı ise defance Smile sonra ışınlayıcıdan cz'ye gidip adam kes Smile
okay06
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
okay06

Başarı : 41001

MesajKonu: Geri: Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)   Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen) I_icon_minitime11/8/2010, 00:38

okay06 demiş ki:

1. Şimdi Dostum Clienti İndirdin Diyelim Eyer İndirmediysen Madde 2de verdiğim Linkleri İzle Ve İndir Dostum
  2. Uploaded.to : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    MirrorCreator(Bütün Upload Siteleri) : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Ftp Den Çekmek İşteyenler İçin : patch.vpspak eti.com/pub/99102/Clientv2.rar
    (Boşlukları Doldurunuz)

3. Evet Oyunu İndirdik Rardan Çıkardık Ve Kurduk Şimdi Sırada Server Seçmekde Serverinizi Sitemizin Tanıtım bölümünden seçebilirsiniz tanıtım bölümümüzün linki [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  4. Eveettt Şimdi Serverimzida Seçmiş Olduk Dostlar Ve Şimdi O Servera Nasıl Giricez ? Client içindeki Server.ini İsimli Not Pedi Açın Tamamen silin ve içine madde 5 i uygulayın
  5. [Server]
    Count=1

6. IP0=seçdiğiniz server ipsi buraya
    [Version]
    Files=1299(1299 sayısıyla oynamayın)
  7. Evet Arkadaşlar Bunuda Yapışdırdınız server ipsiniz yazdınız version 1299 olarak kalıcak countla oynamayın ve oyuna artdık girebilirsiniz
  8. Ek Bilgi : Arkadaşlar Şimdi Serverlar Artdık Oto Pacht Sistemi Kullanıyor O Yüzden Her Pacht Bir Version Atlatıyor Yeni Bir Sw Girerken İp Numarsını Yazdıkdan Sonra Filesi=1299 yapmayın unutmayın

Anlatım Tamamen Kendime Aitdir Linkler Alıntıdır Teşekkürler... [okay06]

http://www.moonstar-team.org
bedir444
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
bedir444

Başarı : 340018
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)   Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen) I_icon_minitime29/10/2010, 16:49

Captan demiş ki:
1299 Full Client Tek Link yazarak googleden buldunuğun 1299 clienti indir.indirdin yükledikden sonra dosyanın içinde server dosyası olcak not defteri o not defterinde 123.290.285.1 gibi bir ip olcak o ip sil sonra bir server ip'sini yazarsan sonra onu kaydet yazdığn ip'yi launcher'den patch yükletip launcher 2 den giriş yapcaksın sonra launcher 2 gidicek launcherden girceksin. nasıl kayıt olcaksn ?

atıoyurm:denemeşifrem:deneme
kafadan sallamasyon yani sonra 2 ırk var human ve karus 2 sindrn birini sec warrior olursun str ve hp verirsin skill ise atack 83 kalanı ise defance Smile sonra ışınlayıcıdan cz'ye gidip adam kes Smile
ali ağa
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
ali ağa

Başarı : 1000

MesajKonu: Geri: Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)   Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen) I_icon_minitime31/10/2010, 07:51

sağolun beyler bende girierim işallah
yahyailari
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
yahyailari

Başarı : 12001

MesajKonu: Geri: Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)   Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen) I_icon_minitime9/11/2010, 18:13

saol
anchues55
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
anchues55

Başarı : 32000

MesajKonu: Geri: Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)   Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen) I_icon_minitime6/12/2010, 16:18

yav ben sizin dediklerinizi yaptım fakat launcherı actıgım zaman 15 20 saniye kadar bekliyor ardından bağlantı kurulamadı tekrar deneyin diyor yardım edebılecek olanlar [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eklesin lütfen..
poloo41
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
poloo41

Başarı : 1000

MesajKonu: Geri: Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)   Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen) I_icon_minitime18/12/2010, 10:31

Saol Smile

Knight Pvp Lerine Nasıl Girilir (Yardım Lütfen)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-