Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

trde +61 char alınır karakter fark etmez

2 posters
YazarMesaj
ramalad123
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
ramalad123

Başarı : 145135
Rep Gücü : -10

trde +61 char alınır karakter fark etmez  Empty
MesajKonu: trde +61 char alınır karakter fark etmez    trde +61 char alınır karakter fark etmez  I_icon_minitime20/7/2010, 07:14

yıllarca char kastım 70 65 63 61 en son olarakta 78 oldum ama hepsi battı ya ban yedi ya itemlerini yaktım bıraktım yada soyuldu artık char kasmaktan sıkıldım +61 bi char lazım cunku metin2 +61 den sonra baslıo katta kasmaktan sıkılan bir insan evladı olamaz bence ama 61 olana kadar kasmak artık bana zor gelior neden bilmiorum heralde pvp serverde takıldıgımdan +61 bi chara cok ihtiyacım var ama gelip 100 200 tl felan demeyin tabi itemleri ii olursa o ayrı karakterde fark etmez saman savascı ninja sura hiç fark etmez yalnız skillere dogru verilmiş olsun mesela savascıda masterler hava ofke cevirme garanti olsun uc yonlu hamle fark etmez startlarda dogru olsun str hp dex verilmiş olsun sp kesinlikle verilmemiş olsun tabi savascıda saten oynamayı bilen adam spye vermez savascıda nese satan olursa [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eklesin konusalım yada burdaki profilime mesaj atın
wolwes
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
wolwes

Başarı : 436046
Rep Gücü : 0

trde +61 char alınır karakter fark etmez  Empty
MesajKonu: Geri: trde +61 char alınır karakter fark etmez    trde +61 char alınır karakter fark etmez  I_icon_minitime7/8/2010, 00:16

66 Saman +8 Zırh +9 Aslan Ağzı Kalkan Vs. Vs. M7 Skiller Ejderha Gücü 30 Tl satılık İlgileniosan Msn Ekle
http://www.pvpserverlar.org

trde +61 char alınır karakter fark etmez
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-