Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum

+17
zaran11
ibo930
deviljin00
tortuca21
ercanhot12
namelees
theneco1993
GonCa
ReenKaRne
velona77
oguzhan1995
weq12
asilkurmay
AyyaSH123
Undergod98
berkay198
azmis07
21 posters
YazarMesaj
azmis07
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
azmis07

Başarı : 94002
Rep Gücü : 0

Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum Empty
MesajKonu: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime31/7/2010, 09:49

ArkadasLar 3 Temmuzda YayinLanacaktir Pvp Gm Ligi iyi ßiLen ßi qM ariyorum Kodlari falan ßiLecek. Tek gm Lazim DegiL Tl-Ga-Sgm-Gm-Vip
berkay198
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
berkay198

Başarı : 367031
Rep Gücü : -20

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime31/7/2010, 11:35

Ben Daha Önce 4 Gm'lik Yaptım.Kodları Cok İyi Bliorum.2 Adet Gm'lik Programida Var.Sunucunda Gm'lik yapablirim.
Undergod98
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
Undergod98

Başarı : 803978
Rep Gücü : -31

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime31/7/2010, 11:44

aradıgın özellikler bende var gm olabilirim 2GM 4SGM oldum swervere +50 user cekip eventlere yardımcı olurum bakım rest vs seyler de yardım ederim size çok tecrübeliyim userlerle ilgilenir pm lere bakıp anında istekleri degerlendiririm

msn : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekleyin bişey kaybetmez aksine kazanırsınız
AyyaSH123
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
AyyaSH123

Başarı : 196001

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime31/7/2010, 11:54

Bende Olurum Bilgim Cok [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
asilkurmay
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
asilkurmay

Başarı : 9001

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime31/7/2010, 12:19

benim ismim halil oyun da ismim SimSon olaarak geçer tecrüpeliyim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
weq12
10.Seviye Üye
10.Seviye Üye
weq12

Başarı : 401063
Rep Gücü : 40

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime31/7/2010, 13:06

Yaş=28 Gmlik Tecrübesi=Çok Var [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Eklemek İstediğim=Oyunda her türlü yardımcı olurum size
weq12
10.Seviye Üye
10.Seviye Üye
weq12

Başarı : 401063
Rep Gücü : 40

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime31/7/2010, 13:07

Yaş=28 Gmlik Tecrübesi=Çok Var [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Eklemek İstediğim=Oyunda her türlü yardımcı olurum size
Msn Den Sizi Bekliyorum ___________???
oguzhan1995
8.Seviye Üye
8.Seviye Üye
oguzhan1995

Başarı : 600042

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime31/7/2010, 13:14

yaş16 gmlik tecrübem var kodları biliyorum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
velona77
11.Seviye Üye
11.Seviye Üye
velona77

Başarı : 551040
Rep Gücü : 6

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime2/8/2010, 10:49

kardeş ben yaparım programımda var beni alırsan çok sevinirim hep gm olmak istemişimdir zaten artistlikte yapmam yardım ederim diyalogum iyidir küfüre ve hileye tahammül edemem anında banlarım şifremi kimseyle paylaşmam paylaşanları uyarırım msnem: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ReenKaRne
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
ReenKaRne

Başarı : 87008

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime8/8/2010, 00:02

butun kodlari biliorum 24 saat onlineyim istersen yap istersen yapma twistmt2 de ga idim yaparsan seviniriim yapmasssan canin sagolsun yas 16
GonCa
5.Seviye Üye
5.Seviye Üye
GonCa

Başarı : 106000

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime8/8/2010, 05:02

Merhaba ben qonca .. Gerçektede kızım 2 kez GM lik yaptım (: kodlar ve eventler hakkında bilgim var.. Genelde kolay pvp olmayanları tercih ediyorum 7/24 açığım (: msn = [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
theneco1993
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
theneco1993

Başarı : 57997

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime8/8/2010, 11:47

gmlik tecrübem var isterseniz gelebilirim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ii günler
namelees
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
namelees

Başarı : 162011
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime8/8/2010, 13:34

Bende olabilirim tecrubelı deqılm ama kodlardan fln anlıorm alım dewm edılıosa [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ercanhot12
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
ercanhot12

Başarı : 22007

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime8/8/2010, 13:45

Bnde Gmlik yapabilirm 19 yaşındayım.Daha Önce twistmt2 m2-pro zormt2 de gm lik yapmıştırım.Elimden Gelen yardımı yaparım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekle
tortuca21
14.Seviye Üye
14.Seviye Üye
tortuca21

Başarı : 470069
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime8/8/2010, 14:40

arkadaş 2 svde gm lik yaptım sgm olabilirim . site tasarımcısıyım. sitene tr.gg uzantılı ise güzel bi tasarım yapabilirm. gm kodlarında uzmanım. iletişim için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] veya pm gönder yeter Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum Icon_cool
http://mt2-funclub.tr.gg
theneco1993
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
theneco1993

Başarı : 57997

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime8/8/2010, 15:23

S.a gm likte yardimci olabilirim bana güvenebilirsniz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
deviljin00
13.Seviye Üye
13.Seviye Üye
deviljin00

Başarı : 472067
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime8/8/2010, 18:52

yaş :23 gmlik tecrubesi :rapmetin2 kurucusuyum msn:devil_jin_92@hotmail.com istersseniz yardımcı olabilirim
ibo930
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
ibo930

Başarı : 8000

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime9/8/2010, 15:09

beni alır san sewinirim kodları bili yorum
e-posta at alıcak olursan

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
zaran11
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
zaran11

Başarı : 135006

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime9/8/2010, 20:59

Ad:Salim

Soyad:TOPCU

msn:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

yas:14

Daha onceki GM likleriniz Ve GM oldugunuz Serverler..:
VPS Olarak
LifeMt2 :GM
Hamachi Olarak
AnkaraMt2
ZorluMt2

Cok Gusel GM Yardimcisi Programim Var Bana Guvenebilirsin Yasim Kucuk Ama Yaptigim Isler Boyumdan Buyuk
AsiPrens
11.Seviye Üye
11.Seviye Üye
AsiPrens

Başarı : 266000

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime3/1/2011, 16:36

MSN Yİ EKLE ORADAN GÖRÜŞELİM

MSN:arf_deger@hotmail.com
kaptannn61
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
kaptannn61

Başarı : 73000

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime8/1/2011, 16:33

5 Kere GA 4Kere TL lik görevi yaptım

İletişim:metin2-611@hotmail.com
SaNcArHaN
17.Seviye Üye
17.Seviye Üye
SaNcArHaN

Başarı : 1870106
Rep Gücü : 100

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime14/1/2011, 17:42

Kardeş Pvp ne GM Olabilirim...

Özellikler:

- Adım : Yunus Emre
- Yaşım : 17
- Günlük 9 - 10 saat Onlineyim.
-Serverinizle aşırı şekilde ilgilenirim.Serveriniz süper bir hale gelir. Wink
- 1 Kere TL oldum.
- 3 Kere GM oldum.
- 2 Kere MOD oldum.
- Kodları Çok iyi bilirim.
- Süper bağımlılık yapan Eventler yaparım.
- Oyunda Düzeni sağlarım.
- Pvp'nin reklamını yaparım.Tanıdığım çok sağlam Siteler buralarda pvpnin reklamını yaparsam günlük Servere en az 80 - 90 user gelir.
- Bana herzaman Güvenebilirsin.

Eğer isterseniz bana MSN: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden ulaşabilirsiniz...

http://mountbladetrk.eniyiforum.org
artist59
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
artist59

Başarı : 76000

MesajKonu: Geri: Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum   Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum I_icon_minitime14/1/2011, 17:47

daha önce 5GM 7sgm 6 tl ve 5vip oldum gm kodları ezberim de her türlü yaparım oyuncularla özel diyaloga girmem oyun kuralları neyse onu yaparım item kesinlikle dağıtmam tabi emir olursa dağıtırım event yaparım ban atarım asla sahtekarliık yapmam hile kullananı oyunda barındırmam asla oyunda küfür edenleri görmemezlikten gelmem direk banned tabi sizin seçiminize kalmış bana şu adresten ulaşın [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] her türlü görevi üstlenirim...

Pvp acTim 3 Temmuzda Oyun AciLacak Gm Ariyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sw 8 temmuzda on
» sw 8 temmuzda on
» Swme gelin 8 temmuzda on
» 3 Temmuzda On Olan 7/24 Sabit IP Serverimize [GM ALINICAK!] VolfureMMt2