Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!

+29
cafyok
mkb1999
fb878
Lagendery
heromelo35
spekter2580
Ezi0
gasew
by_wandos
kromkamp
mert4856
ahmedooo01
dogukan3210
bekodemo
bedir444
olgucan
muhammed96
68kurt68
moonlight275
mali15
fakolettin
batubaha
okan4816
akrep1172
kurtburak
yengec6
cankira
Schatten603
xxxasdasxxx
33 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
xxxasdasxxx
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
xxxasdasxxx

Başarı : 182044
Rep Gücü : 0

NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! Empty
MesajKonu: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 14:14

ARKADAŞLAR ONCELİKLE HERKEZE SELAMLAR.İŞİMİZ BİRAZ UZUN BEN SAHSEN 2 SAAT SADECE RESİMLER İÇİN HARCADIM ŞİMDİ ANLATIMA GEÇİYORUM EN ALTTA ANLATIM KAÇ SAAT SURDUGUNUDE YAZACAM Smile
YANLIZ SOYLUYORUM İŞİMİZ ÇOK KOLAY AŞİRİ BASİT AMA BİR O KADARDA UZUN Smile)).BEN ÇOK AYRINTILI ANLATTIM SIKILIP PES ETMEZSENİZ SİZİNDE VPS GİBİ SERVERİNİZ OLUR.BENİM KENDİ SERVERİMDE AYDA NE KADAR ÖDÜYORSUN BİLE DİYORLAR Smile)) BU ASLINDA BİR SIR GİBİ SAKLANIYOR KİMSE PAYLAŞMIYORDU.ANCAK İNSANLARIN CEBİNDEN PARA ÇIKIYORDU HEP.ARTIK PARA VERMEDEN SINIRSIZ BİR VPS SERVERİNİZ OLACAK YANİ NO-İP NEYSE ARTIK KONUYA GEÇİYORUMM:(ALINTI DEGIL RESIMLERE ADIMI BİLE YAZDIM Smile
ONCELIKLE İHTİYACIMIZ OLAN DOSYA:
SERVER FİLESS DOSYASI.EMRE-28 ARKADASIMIZIN HAZIRLADIGI LİNKLERİ VERİYORUM:
1.MEGAUPLOAD: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
2.DEPOSİTFİLES: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
3.QUİCKUPLOAD: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
4.2SHARED: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
5.TEKDOSYA.COM: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
BUNLAR ALTTA İHTİYAÇ OLDUKÇA DAHA LİNK VERİCEM...
ŞİMDİ İNDİRDİĞİMİZ DOSYAYI RARDAN ÇIKARDIK VE MASAÜSTÜNE ATTIK ŞİMDİ DOSYAYI AÇIYORUZZZ.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
RESİMDEKİ GİBİ EN SAĞDAKİ SEÇENEĞİ SEÇİYORUZZ
AÇILAN PENCEREDE YEREL DİSK C Yİ SEÇİYORUZZ.!!

VE YUKARUDAKİ RESİMDE GOSTERDİĞİM SEÇENEĞE TIKLIYORUZ.
YUKARIDAKİ GİBİ BİR BÖLÜM GELECEK ORAYA: mcncc.com YAZIYORUZ VE RESİMDEKİ SEÇENEĞE BASARAK DEVAM EDİYORUZZ.YUKLEME DOLDUKTAN SONRA

YUKARIDAKI GIBI YEREL DISK C YE GIRIYORUZ Mc İLE BASLAYAN DOSYANIN ADINI DEĞİŞTİRİP Mt2 YAPIYORUZZ.VE ADINI MT2 YAPTIĞIMIZ DOSYAYA GİRİYORUZ.
YUKARIDAKI RESIMDE GOSTERDIGIM DOSYALARIN ADINI Mt2 YAPIP RESİMDE GOSTERMİŞ OLDUGUM ARŞİVE GİRİYORUZ.
O ARŞİVDE BİR DOSYA VAR DOSYANIN İÇİNE GİRDİK VE Virtualpc2007sp1 ADLI BİR BELGE VAR.ONU AÇİP SETUP U KURUYORUZ.(NEXT-NEXT-NEXT GİBİ)
YÜKLEME BİTTİKTEN SONRA YUKARIDAKI RESİMDEKİ GİBİ BASLATTAN VİRTUAL PC Yİ ACİYORUZZ.
BİR EKRAN AÇILACAKTIR EKRAN AÇİLİNCA NEXT DİYİN VE YUKARIDAKİ RESİMDEKİ EKRAN GELECEKTİR.ORTADAKİ SEÇENEĞİ SEÇİP DEVAM EDİYORUZ.
VE KARSIMIZA YUKARIDAKI RESIM GIBI EKRAN GELECEK VE ORDA Bİ YAZI YAZMA BOLUMU VAR ORDA PVP SERVERINIZIN ADINI YAZIN VE NEXT YAPIN
YİNE BOYLE BİR EKRAN GELECEK GELEN EKRANDA MEMORY E BASIYORUZ...

SERVERİMİZDE OLMASI İSTEDİĞİMİZ VE BİLGİSAYARINIZA UYGUN OLAN RAM'İ SEÇİP HARD DİSK 1 SEÇENEĞİNE TIKLIYORUZ...
YUKARIDAKI GIBI Virtual Hard Disk File SEÇENEĞİNİ İŞARETLİYİP BROWSE YE TIKLIYORUZ.ORDAN YEREL DİSK C DE KURMUS OLDUGUMUZ DOSYAYI BULUYORUZ İÇİNE GİRİYORUZ BROWSEDEN.İÇİNDE EGER DOSYA GORMEZSENİZ:
SEÇENEĞİNİ SEÇİYORUZZ.VE ŞİMDİ DOSYALARI GORDUK.HATIRLIYORSANIZ 2 DOSYANIN ADINI MT2 YAPMISTIK.SU BELGEYİ:
RESİMDE GÖRDÜĞÜMÜZ BELGEYİ SEÇİP AÇ A TIKLIYORUZ.VE ONDAN SONRA ESKİ EKRANDAN OK A TIKLIYORUZ VE VİRTUAL PC OTOMATİK OLARAK KAPANIYOR...VİRTUAL PC'Yİ YENİDEN AÇİN:
YUKARIDA GORDUGUNUZ GİBİ START A BASIN VE ARTIK SERVERİMİZİN ANA AYARLARINA GEÇECEGİZ.ŞİMDİ SİYAH BİR EKRAN GELDİ ŞİMDİ SADECE BEKLİYORUZ.TAA Kİ SU YAZI YAZANA KADAR:
Login:
Yazacak Burda İd-Şifre Yazmamiz Gerekiyor.
Login Kısmını Soyle Yapacagiz:
Login:root(yazdıkdan sonra enter)
Password:mcnccçcom(yazdıktan sonra enter)
VEE GİRİŞİMİZİ YAPDIK.GİRDİKTEN SONRA
Mcncc# Veya LocalHost# GİBİ BİR YAZI YAZACAKTIR.ORAYA SUNU YAZIYORUZ:
'sysinstall'
VE ONDAN SONRA:
BU MENU GELIR.MENUDE OK YUKARI ASSAGI TUSLARI ILE SECIM YAPABİLİRİZ.BİZİM SEÇMEMİZ GEREKEN SEÇENEK 5.SEÇENEK OLAN
'Configure' SEÇENEGİDİR.OK TUSLARIYLA BU SECENEGE GELDIKTEN SONRA ENTERE BASIYORUZ.
ŞİMDİ DE EN ALTTAKİ SEÇENEĞE GELİP ENTERE BASIYORUZ...
BU EKRANDADA BİR AŞŞAGA INIP ENTERE BASIYORUZ...

VE YUKARIDAKI RESIM GIBI OLACAK SIMDI HIC ELLEMEDEN ENTERE BASIYORUZ CUNKU GİRMEMİZ GEREKEN SEÇENEK İLK SEÇENEK...
ENTERE BASTIKTAN SONRA YUKARIDAKI SORU GELECEK VE BUNUN GİBİ BİR SORU DAHA BU SORULARA NO CVP I VERECEGİZ AMA ZATEN NO SEÇENEĞİ SEÇİLİ OLDUGUNDAN 2 KERE ENTERE BASMAMIZ YETERLİ OLACAKTIR...
ŞİMDİ KARSIMIZDA YUKARIDAKI EKRAN VAR EKRANI RESIMDE NASIL DOLDURACAGINIZI VERDIM ANCAK SİMDİ BURDA YAZILI OLARAK VERECEGİM.
ARKADASLAR 'TAB' TUSU İLE KUTU ATLAYABİLİRİZ.SİMDİ 1. VE 2.KUTUYU ATLAYIP 3.KUTUYA YANİ 'IPv4 Gateway' ADLI KUTUYA GELELIM.BU KUTUYU SİZ FULL SİLİP KENDİ İP ADRESİNİZİ DOGRU BİR SEKİLDE YAZACAKSINIZ.ANCAK BU PROGRAMDA NOKTA YERINE Ç YAZIN.YAZDIKTAN SONRA TAB TUSUNA BASARAK 4.SEÇENEGE GELİN AMA HİÇ ELLEMEDEN BİR KERE DAHA TAB TUSUNA BASARAK 5.KUTUYA YANI 'IPv4 Address' ADLI KUTUCUGA GELELIM.BU KUTUCUGA YAZMAMIZ GEREKEN İP ADRESIMIZIN SON HANESİ YERİNE 100 YAZMAK YANİ ORNEK:
192.168.1.2 DİYELİM ONU BU KUTUCUGA SOLE YAZCAZ= 192.168.1.100
SONRA 6.KUTUCUGA GELELIM YANI Netmask KUTUCUGUNA BU KUTUCUKDA YAZAN HERŞEYİ SİLİN VE SUNU YAZIN BU SABİTTİR HİÇ DEİŞMEZ:255.0.0.0
BUNU YAZIN VE DIGER SEÇENEKLERİ ELLEMEYIN.TAB TAB YAPARAK OK SEÇENEKİNE GELİN VE ENTERE BASIN BASTIKTAN SONRA BIR SORU GELECEK O SORUYA YES YANI DIREK ENTERE BASARAK CVP VERİN...SONRA MENUYE GERI DONMUS OLACAGIZZ.BURDA 1 KERE ESC YE BASIN BEKLEYIN BASKA MENU AÇILACAK 1 KERE DAHA ESC YE BASIN BEKLEYIN BASKA MENU ACILCAK SON KEZ DAHA ESC YE BASIN BASKA MENU AÇILCAK VE SİMDİ ALTTA Mcncc#
SİMDİ BURAYA YAZMAMIZ GEREKEN:
ç.etc.rcçd.netıf restart
SİZ BOYLE YAZACAKSINIZ AMA MAKINE BOYLE GOSTERCEK:
./etc/rc.d/netif restart
SİMDİ BUNU YAZDIKTAN SONRA BISEYLER YAZCAK MAKINE KENDI KENDINE VE REBOOT ATIN(YAZMANIZ GEREKEN: reboot).SONRA PROGRAMI ASSAGIYA ALIP GOOGLEYE GİRİN.
YUKARIDA GORDUGUNUZ GİBİ GOOGLEYE NO İP YAZDIK VE YUKARIDAKI RESIMDE SEÇTİGİM SEÇENEĞİ SEÇTİK VE SİTEYE GİRDİK.
SİTEYE GİRDİKTEN SONRA YUKARIDAKI RESIMDEKI GİBİ HOME SEÇENEGİNİ SEÇİYORUZ...
ORDANDA NO İP FREE SEÇENEGİNİN ALTİNDAKİ LEARN MORE YE TIKLIYORUZ...
GELEN YERE MSN ADRESINIZI YAZIN.VE SİGN UP NOW! A TIKLAYIN...
VE KARSIMIZDA YUKARIDAKI RESIMDEKI GIBI BIR UYELIK FORMU ÇIKTI.BU UYELİK FORMUNU YUKARIDAKI RESIMDE VERDIGIM GIBI DOLDURUN.ANCAK İNGİLİZCEDE OLMAYAN Ö-Ü-İ-Ş GİBİ HARFLER KULLANMADAN DOLDURUN..!
DOLDURDUKTAN SONRA YUKARIDAKI GIBI
I Accept, Create My Account SEÇENEGİNE TIKLAYIN...
VE YUKARIDAKI RESIM GIBI EKRAN GELECEK.BİRAZ ASSAGI INDIGIMIZDE
Select Your Operating System: DİYE BİR BOLUM VAR O BOLUMDE ORTADAKİ SEÇENEGİ SEÇİYORUZ...
SONRA YUKARIDAKI GİBİ Download V3.1.5 DİYE BİR SEÇENEK GELECEK.O SEÇENEGE TIKLAYIP PROGRAMI İNDİRİN VE KURUN.KURDUKTAN SONRA PROGRAM KENDİ KENDİNE AÇİLACAKTIR.AÇİLMAZ FARKLI BİR EKRAN GELİRSE ORDA BİR SEÇENEK VAR ONA TIKLAYIN.O ZAMAN AÇİLİR PROGRAM.SONRA MSN ADRESİNİZE BİR E-POSTA GELDİ.O POSTADA ACTİVE ETMEK İÇİN LİNK VAR.
YUKARIDAKI RESİMDEKİ GİBİ E-POSTA GELECEKTİR.YUKARIDAKI RESİMDEKİ LİNK NERDEYSE SİZİN LİNKİNİZDE ORADADIR.O LİNKE TIKLAYIN VE HESABINIZ ACTİVE OLSUN...
YUKARIDAKI RESIMDEKI GIBI E-MAİLL ADRESS VE PASSWORD BOLUMU VAR NO İPDE KAYDOLDUGUMUZ BİLGİLERİ GİRELİM VE OK A BASALIM.ŞİMDİ NO-İP SİTESİNDEN ÇİKİP YENİDEN GİRELİM YENİDEN HOME YA TIKLAYALIM VE SAĞDA KUTUCUK VAR.O KUTUCUKLARI MSN ADRESINIZ VE SECMIS OLDUGUNUZ ŞİFREYİ YAZIN...
BOYLE BİR EKRAN GELECEK.BU EKRANDA Add A Host A TIKLAYIN...
YUKARIDA ANLATTIGIM GİBİ YAPIN VE Create A Host'a TIKLAYIN...
PROGRAMA DONUP YUKARIDAKI GIBI SAG TIKLAYIP REFRESH SEÇENEGİNİ SEÇİYORUZ.VE OYUNUMUZ'UN HOSTUNU GORUYORUZZ.
YUKARIDAKI GIBI SOLDAKI KUTUCUGU SEÇİN EGER YANAKLARI PEMBE GULERSE ELLEMEYİN EGER YANAKLARI PEMBELEŞMEZSE SEÇENEĞE YENİDEN TIKLAYIN SEÇENEK KALKSIN VE BİDAHA TIKLAYIN O ZAMAN PEMBE GULER.İŞTE ONDAN SONRA VİRTUAL PC YE GERİ DONUP:
PROGRAMI KAPATIN Turn Off SEÇENEGİNİ SEÇİN VE VİRTUAL PC Yİ YENİDEN AÇİN.YİNE AÇILACAKTIR.Login: GELENE KADAR BEKLEYIN YINE GELINCE YINE AYNI root Ve Password: mcnccçcom OLACAK.SONRA YİNE Mcncc# GELECEK.O ZAMANDA SU KOMUTU YAZACAZ:
ç.start MAKINEYE BU KOD ./Start OLARAK GIRECEKTIR.
VE YAZDIKTAN SONRA 5 DK FLN BEKLEYIN
YUKARIDAKI RESİM GİBİ MySQL SERVER ON YAZARSA SERVERİNİZ TAMAMEN OLMUSTUR.OLMADİYSA YANLIS BISEY VEYA EKSIK BISEY YAPMIS OLABİLİRSİNİZ.YENIDEN BASLAYIN Smile.ŞİMDİ İŞ BASKALARININ GİRMESİNE KALDI.BASKALARININ GİRMESİ İÇİN MODEMİNİZDE PORT AÇMANİZ VE PORTMAP PROGRAMİNİ İNDİRİP GEREKLİ PORTLARİ ACTİVE ETMENİZ GEREKİYOR.
YUKARIDAKI RESIMDEKI PORTLARI AÇMANIZ GEREK.
VE BEN SİZE BİR KONUDA YARDIMCI OLACAM.SİZE PORTLARİ AÇİLMİŞ PORTMAP VERİCEM.BENDE BU PORTLARİ AÇİLMİŞ PORTMAPİ BULDUM AMA LİNKİNİ KAYBETTİĞİM İÇİN YENİDEN UPLOAD ETTİM LİNK:
EVET İNDİRDİK RARIN İÇİNDEKİ PORTMAPİ AÇTİK.
YUKARIDAKI RESİMLE PROGRAM TAMAMEN AYNIDIR.ANCAK SİZİN BAZI ŞEYLERİ DEĞİŞTİRMENİZ GEREK HER SATIRA 2 KERE TIKLAYIN.
HER SATIRDI YUKARDAKI GIBI EKRAN GELECEKTIR.YUKARDAKI RESIMDE ANLATTIGIM GIBI DEGISTIRIN.
VE EN SON AŞAMA OLARAKDA DEĞİŞTİRMİŞ OLDUGUMUZ BÜTÜN PORTLARİ YUKARIDA ANLATTIGIM GIBI ACTİVE EDİN.SOLDAKİ KÜRELER YEŞİL OLUNCA OYUNCULAR OYUNA GİREBİLİR...
DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER:
SİZ MC.TXT DOSYANIZI İP ADRESİNİZİN SONU 100 İLE DEĞİŞMİŞİNİ YAZACAKSINIZ.
ANCAK BASKALARI GİRERKEN NO-İP DE EKLEDİĞİNİZ HOST ADRESİNİ ORNEK:
LEMOONMT2.malware-site.www GİBİ YAZARAK GİRECEK.
KONU SABİT PLS.KESİNLİKLE DOGRUDUR CALISIYOR.ÇOK EMEK HARCADIM TOPLAM 4 SAATİMİ ALDI BUNLARI YAPMAK.HAYDİİ HERKEZİN PVP SERVERİ OLSN.!!!
+REPLERİDE BEKLİYORUM OLMADI BİR TESEKKURUNUZ BİLE YETER...
!ALINTI YAPACAK OLURSANIZ xxxberkay001xxxx'DEN ALINTIDIR DIYIN.
EMEK HIRSIZLIGINA HAYIR.!
Schatten603
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
Schatten603

Başarı : 22000

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 14:56

kardes simdi bn bunu yapiorum ama senin dediğin login:
password: yerinde passworda yazı yazamıyorum neden _?
xxxasdasxxx
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
xxxasdasxxx

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 15:27

Password yazdıgınız gorunmez ama yazar o
cankira
14.Seviye Üye
14.Seviye Üye
cankira

Başarı : 772200
Rep Gücü : 166

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 16:08

Aga Bu Ne Yha Full Upload Sitesini Yapıştırmışın Barı Resimlere 1-2-3 ... yazsaydın anlatımını yazsaydın bi notpad e koysaydın. Ben Biliyorumda Bilmeyen Arkilere Kolaylık Olsun...
http://www.metin2pvpmerkezi.com
xxxasdasxxx
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
xxxasdasxxx

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 16:19

KARDES NORMALDE VİDEO BU AMA KOTASI OLMAYAN ARKADAŞLAR İÇİN YAPTIM AYRICA ÇOKDA KISA Bİ İŞ DEİL!
yengec6
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
yengec6

Başarı : 163012

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 16:21

Kardes boyle kurunca tl oyunda olmayınca otekıler gırebılıomu hmchıde gırmıoda
Schatten603
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
Schatten603

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 16:23

Kardes Birsey Dağa Sorcam Bende No-ip Dosyası Açılmıyor Ne Yapmam Gerek Anlatırmısın ?
xxxasdasxxx
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
xxxasdasxxx

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 19:03

AÇILMIYOR DERKEN :?
Schatten603
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
Schatten603

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 19:07

kardes bende .dmgli dosyalar açilmiyor nasil açabilirim ? programini verirmisin dgmli dosyalari açmanin ve anlatirmisin istersen: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekle kardes
kurtburak
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
kurtburak

Başarı : 10000

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 19:32

kardes peki bu hamachi ile mi girilcek yoksa hamachi yokmu bana hamachisiz lazımda
xxxasdasxxx
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
xxxasdasxxx

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 19:55

bu vps gibi dedim ya
akrep1172
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
akrep1172

Başarı : 96000

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 20:42

Kardeş ben sw kurdum fakat tx dosyasına ip yazdım ama mt2 ye tıklıorm gırmıyor oyuna kardes
akrep1172
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
akrep1172

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 20:49

Kardes kurdum sw mt2 dosyasındaki ip yazdım mt2.tex e yazdım ip mt2 ye tıklıorm listeden program seçmek diyor dedıgın herseyı yaptım eksiksiz oldu fakat oyuna nasıl girecegim yardım SadSadSadSadSad
akrep1172
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
akrep1172

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 20:59

kardess cevappp
akrep1172
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
akrep1172

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 21:11

pack ve axe nasıl yapacagım
okan4816
13.Seviye Üye
13.Seviye Üye

Başarı : 351043
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 21:33

saol emege saygı valla süper olmuş ellerina saglık
akrep1172
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
akrep1172

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 21:47

pack ve axe dosyasını nasıl yapacagım oyuna giremiyorum
batubaha
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
batubaha

Başarı : 130010
Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 23:13

en üstteki site engellenmiş diyor bana yardım edermsn kardeşim
akrep1172
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
akrep1172

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime6/8/2010, 23:17

kardes dedıklerının hepsını eksıksız yaptım kureler yeşil oldu fakat oyuna pacht ve axe dosyası nasıl yapacagım gırıs yapamadım oyuna ??
xxxasdasxxx
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
xxxasdasxxx

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime7/8/2010, 08:10

YAPAMAYANLAR EKLESIN [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
cankira
14.Seviye Üye
14.Seviye Üye
cankira

Başarı : 772200
Rep Gücü : 166

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime18/8/2010, 21:35

Okey Sw On Yaptım Very Happy...
http://www.metin2pvpmerkezi.com
fakolettin
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
fakolettin

Başarı : 10999

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime4/9/2010, 23:59

oFF oFF Yha ben Hiç birşey anlamadım bosuna indirmeyim bari
mali15
6.Seviye Üye
6.Seviye Üye
mali15

Başarı : 469011

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime9/9/2010, 11:44

aga ç.etc.rcçd.netıf restart
yazıyorum command not found yazıo yardım
moonlight275
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
moonlight275

Başarı : 30000

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime9/9/2010, 15:27

parola nedir arkadaşım neden eksik paylaşım yapıyorsunz o kdr indirdm uğraştm hani parola??
68kurt68
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
68kurt68

Başarı : 52000

MesajKonu: Geri: NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!   NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!! I_icon_minitime12/9/2010, 16:41

kardeş bana kur armısın msnim [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NO İP(VPS GİBİ)SERVER KURMAK-RESİMLİ-YAZILI ANLATIM..!!!
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-