Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

npc navicat sorunu

4 posters
YazarMesaj
mexas
9.Seviye Üye
9.Seviye Üye
mexas

Başarı : 771003
Rep Gücü : -20

npc navicat sorunu Empty
MesajKonu: npc navicat sorunu   npc navicat sorunu I_icon_minitime9/8/2010, 17:31

arkadşlar ben server kurmak konsda deneylimiym yani server efusnları yapyom glmikleri yapyom at npcsi p npcsi herşey i yapoym sayılır ama yani npcleri falan nası diyim yani npclelere daha deyşik item ekelmek için dsoyları inidryom başka itemler için dosylar var ama navicatan playeren dump sgl file tıklyorum atoyrum dosyayı olmyor yükleniyor ama olmuyor ayarlamısda yapyom hamachi ipimi yazoyrum 100 le biten server ismini de yazyom dosyaya atyom dump ve exsent mi ne ikisndede yükletiyorum swye reboot atoym olmoyr birsi bana nasıl npclere dosyalryala nasıl item ekylcemi söylebilrimi veya doslyar var npcleri falan nasıl türkçeliştrceyimi dosylar var ama ben becereimyorum lütfen yardım edin
akrep1172
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
akrep1172

Başarı : 96000
Rep Gücü : 0

npc navicat sorunu Empty
MesajKonu: Geri: npc navicat sorunu   npc navicat sorunu I_icon_minitime10/8/2010, 01:01

Kardeşim benim bildiğim bunu filezelladan yapıyorlar ama nasıl yapılacagını bılmıorm bıraz arastırırsan bulabılırsın
1NT4L
34.Seviye Üye
34.Seviye Üye
1NT4L

Başarı : 3290020
Rep Gücü : -40

npc navicat sorunu Empty
MesajKonu: Geri: npc navicat sorunu   npc navicat sorunu I_icon_minitime12/8/2010, 09:30

Kardeşim Anladığım Kadarıyla Sen Npcye İtem Eklemek Veya İtem Silmek Kaldırmak Değiştirmek Felan İstiyorsun..

Bunun İçin Navicattan Playere Geliyosun Ordan Playere Sağ Tıklıyorsun execute Sqol fileye Tıklıyorsun Ordan Dosyanı Seçip Yükletiyorsun Ve Reboot Atıyorsun Bu Kadar..

Bir Teşekkür Yeter..
İyi Forumlar..
http://www.Metin2PvpMerkezi.com
albarakal
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
albarakal

Başarı : 21000
Rep Gücü : 0

npc navicat sorunu Empty
MesajKonu: Geri: npc navicat sorunu   npc navicat sorunu I_icon_minitime12/8/2010, 11:34

KyakaMt2 server on hamacili server Kraliyetli

npc navicat sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» navicat aclmio sw on oluo navicat aclmio..
» Navicat