Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

[NPC SABİTLEME VİDEOLU] Res attiktan sonra NPC ler kaybolmaz

YazarMesaj
1zaferino1
4.Seviye Üye
4.Seviye Üye
1zaferino1

Başarı : 86011
Rep Gücü : 10

[NPC SABİTLEME VİDEOLU] Res attiktan sonra NPC ler kaybolmaz Empty
MesajKonu: [NPC SABİTLEME VİDEOLU] Res attiktan sonra NPC ler kaybolmaz   [NPC SABİTLEME VİDEOLU] Res attiktan sonra NPC ler kaybolmaz I_icon_minitime12/8/2010, 16:54

NPC SABİTLEME VİDEOLU ANLATİM.

Evet 1 ilk ile karşinizdayim bu olay daha önce bir ço kkez sorulmuş tu paylaşmak isedim ve buyrun paylaşiyorum [NPC SABİTLEME VİDEOLU] Res attiktan sonra NPC ler kaybolmaz Smile[/size]
[NPC SABİTLEME VİDEOLU] Res attiktan sonra NPC ler kaybolmaz Smilev

Ne işe yarar
herkezin sorunu npc yi indirioruz sonra kayboluyor bunun çözümünü buldum npc yi sabitlioruz res attiğimizda bile orda kalior istedğin kadar res at inatçidir kaybolmaz [NPC SABİTLEME VİDEOLU] Res attiktan sonra NPC ler kaybolmaz Smile
Lafi fazla uzatmayalim geçelim videoya buyrun link [NPC SABİTLEME VİDEOLU] Res attiktan sonra NPC ler kaybolmaz Smile hide yapmak zorundayim çünkü konu düşmesin [NPC SABİTLEME VİDEOLU] Res attiktan sonra NPC ler kaybolmaz Smile
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://metin2game.benimforum.biz/forum.htm

[NPC SABİTLEME VİDEOLU] Res attiktan sonra NPC ler kaybolmaz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-