Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

94Lv.Basla-P Npc-Donusum Npc-120 Kiliclari FRV-MT2

YazarMesaj
golgekonustu
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye

Başarı : 240008
Rep Gücü : 0

94Lv.Basla-P Npc-Donusum Npc-120 Kiliclari FRV-MT2 Empty
MesajKonu: 94Lv.Basla-P Npc-Donusum Npc-120 Kiliclari FRV-MT2   94Lv.Basla-P Npc-Donusum Npc-120 Kiliclari FRV-MT2 I_icon_minitime17/8/2010, 10:24

[SIZE="7"]YAZILANLARI MUTLAKA OKU SONRA SERVERDE MAHCUP DURUMDA KALMA BAN YEME![/SIZE]

Başlıkda Dedigim Gibi Türkiye'de Ve Dünyada Bir İlk Olarak Dönüşüm Npc'imiz Olsun P npc'cimiz Olsun Level'li Başlangıcımız Olsun Her Karakterin İstedigi iTemi Giyme Özelligi Olsun Türkiye'de Bir İlk Olarak Kurulduk Tabii Bu Özellikleri Kullanan Server Vardı Ama Vps İdi Yani Adamlar İşlerinin Ustalarıydı Kapandı...Bende Çogu Forumlardan Ve Bizim Forumlarımızdan Aylık Bilgiler Toplayıp Onünüze Böyle Bir Eglence Sundum Umarım Begenırsınız...

[SIZE="4"][SIZE="5"]FOREVER METİN2[/SIZE] [FRV-MT2][/SIZE]

Serverimiz Baslıkda Belirttigim Gibi Hamachili...Yani Öyle Hiç Lag Olmayacak Bilmem 500 Kişilik Bir Kapasitesi Yok... 8 Tane Ag Kurdum Giren Girer Girmeyen Kalır![SIZE="3"]Tabii Sunu Mutlaka iyi Okuyun Bize Pazara Kadar Degil Server Çökene Kadar Olan Yanımızda Bulunan Userler Lazım Server Hamachili Biliyorum Herkez 1 Gün Yada 1 Saat Deneyip Çıkar.Ama Söylüyorum Pişman Olacaksınız...1 Gün Girip 1 Gün Girmeyenleri Agdan Atacagım[/SIZE]!Server Hamachili Fakat Kapanma Riski 0 Cünki Ben [TL]Selim Virutualin Tüm Hatalarina Bir Çözümüm Var...:cool:

[SIZE="3"]Server Özelliklerinden Bahsedersek 94 Level Baslangic.500.000.000 M Geliyor.

Efsun Oranı /%50/ 5 K HP/ 2500 K SP/
[/SIZE]

Asla Ama Asla Kapanmayacak...En Önemli En Katı Kuralımız Yere İtem Atmayın!
[SIZE="5"][SIZE="4"]Ve Birde Kimse Bana Özelden Mesaj Atıp Abi Oyuna Giremiyorum...Server Ne Zaman ON Olacak Demesin Allah Belamı Versin Yeminle Agdan Atacagım Hemde Uyarmadan Kimse Rahatsız Etmesin!!!Oyunu Oynamayı Bilen Gelsin Yok Abi Nasıl Giricez Nasıl Kayıt Olacam Diyenlere ASLA AMA ASLA Yardımcı Olmayacam İnternet Diye Bişey Var Yaz GOOGLE Ara Bul Kimseye Yardım ETMEK ZORUNDA DEILIM RAMAZANDA ORUC ORUC KIMSE BENI YORMASIN![/SIZE][/SIZE]
GM Alimi Var Ama Ücretli Sonra Gelip Abi Çok Kod Biliyorum Server Kurdum GM Lik Yaptm Banane Hiç İlgilendirmez...Telefon Numarama(turkcell) 3 TL Transfer Edebilirseniz Olabilirsiniz.
[SIZE="3"]
Server Her Hafta İçi Ögleden Sonra Aksam 20.00'a Kadar Online!
Hafta Sonları ONLINE Degılız Online Olma İhtimali % 45 Olursa Aglardan Söylerim!
Birde Ben ERZURUM'Luyum Tabii Soguk Ve Gelişmemiş Bir Memleket İNTERNET Ve Elektrik Kaybı Olabilir Sonra Neden Kapandı Filan Demeyin...Mutlaka Bir Nedeni Vardır![/SIZE]

[HTML]NPC'Lerimizden RESIMLER![/HTML]

http://pic1.resimupload.com/r4/resim_223189509.bmp [RESMİ CTRL Ve + Ya Basarak Büyütüp Deyatlı Görebilirsiniz]

Ağlar :

1.AĞ: FRV-MT2-1
1.AĞ Şifresi : 123456

Arada 7 Ağ Var Dedigim Gibi Dolunca Asla Ama Asla Yenileri ACILMAYACAK!

8.AĞ: FRV-MT2-8
8.AĞ Şifresi : 123456

[SIZE="2"]
MC : 5.157.157.117[/SIZE]

SİTEMİZE BUYDUN GELIN HERSEYI AP ACIK VERDIK

http://frvmt2.tr.gg/

Serverin Özel Bir Packi Filan Yoktur!120 Level Silahlarinin Packini Ve Mc.Text'e 5.157.157.117 Yazarak Girin...

Hadi Herkeze İyi Oyunlar!Gelin Ve Eglenceye Katılın Smile

94Lv.Basla-P Npc-Donusum Npc-120 Kiliclari FRV-MT2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 94Lv.Basla-P Npc-Donusum Npc-120 Kiliclari-FRV-MT2
» Frv-Mt2-Donusum-P-Npc-120 Silahli-94 Basla-
» INFAZMT2 KRALIYET/90LEVEL KILICLARI/120 LVL KILICLARI BASLNGC 93 LVL