Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

HamaChi sw. Kurmak...

2 posters
YazarMesaj
hataymemo31
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
hataymemo31

Başarı : 28990
Rep Gücü : -10

HamaChi sw. Kurmak... Empty
MesajKonu: HamaChi sw. Kurmak...   HamaChi sw. Kurmak... I_icon_minitime21/8/2010, 15:15

arkaDasLar coğu yerlerde wideosu wardır..ama bazı arkadaslarımız yapamamaktandır..Yapamamalarınında nedenini size söyleyebilirim..Tabii nerde hata old. sölerseniz..Neyse arkadasLar yardıma ihtiyacı olanlar yoRm yazSınlar ben onlara yardımda ßuLunacaqım...

warmi yardıma ihtiyaci olan

HamachiPvp
Şifre:123

Ağıma qeliniz orda hepinize yardım ederim.. HamaChi sw. Kurmak... Icon_exclaim HamaChi sw. Kurmak... Icon_exclaim HamaChi sw. Kurmak... Icon_exclaim HamaChi sw. Kurmak... Icon_exclaim

En son hataymemo31 tarafından 21/8/2010, 15:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hataymemo31
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
hataymemo31

Başarı : 28990
Rep Gücü : -10

MesajKonu: Geri: HamaChi sw. Kurmak...   HamaChi sw. Kurmak... I_icon_minitime21/8/2010, 15:32

arkadasLar yardım edicem hepinize HamachiPvp ağına qelin şifre 123 qelin anında size kuracaqım...
strancer
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
strancer

Başarı : 43000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: HamaChi sw. Kurmak...   HamaChi sw. Kurmak... I_icon_minitime21/8/2010, 16:03

eyw. arkadaşım

HamaChi sw. Kurmak...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamachi Kurmak
» Hamachi Server Kurmak ...!