Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!!

4 posters
YazarMesaj
ecobella
16.Seviye Üye
16.Seviye Üye
ecobella

Nerden : Nerden Geldiğin Değil Nereye Gittiğin Önemlidir Yigen!Bunu Sakın Unutma.!:.!!:!!
Başarı : 712126
Rep Gücü : 90

Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!!   Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!! I_icon_minitime30/9/2010, 12:01

punisher97 Arkadaşımıza Katılıyorum Şahsen:)
http://www.byturkmmt2.tr.gg
punisher97
2.Seviye Üye
2.Seviye Üye
punisher97

Başarı : 46000
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!!   Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!! I_icon_minitime8/9/2010, 17:11

bak simdi silahına yaşam enerjisi yarı insan zeka getir zırhına savunma yap kaskına büyü savunması ile yarı insan yap ayakkabına savunma ve hp falan getir kolyeye hp yarı insan kalkana zeka yarı insan bide yaşam enerjisi getir küpeni kılıç savunması falan yap bileziğe büyü savunması hp bide yarı insan getir 80 lwlda 20k çakarsın kritikle enaz karizzma
ceyhuniboceycey
1.Seviye Üye
1.Seviye Üye
ceyhuniboceycey

Başarı : 16000

MesajKonu: Geri: Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!!   Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!! I_icon_minitime8/9/2010, 16:24

la surada efsuna ne gerek war efsun dizersen kötüleşir
maxyram181
3.Seviye Üye
3.Seviye Üye
maxyram181

Başarı : 118015

MesajKonu: Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!!   Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!! I_icon_minitime7/9/2010, 08:34

Yha Surada Usta Olan Biri Bna Bakabilirmi !!!!! Efsunları Bilmiyorum Ve Ben adamlara 1 k atıyorum Onlar bana kılıç savunması olduğu halde 10-20 k atıyor ....

Yha Pvp de Suram Hiç qüçlü Olmuor Efsunlara Yardım Pls !!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-