Metin2 Private Serverler, Metin2 Private Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT)

3 posters
YazarMesaj
ecobella
16.Seviye Üye
16.Seviye Üye
ecobella

Nerden : Nerden Geldiğin Değil Nereye Gittiğin Önemlidir Yigen!Bunu Sakın Unutma.!:.!!:!!
Başarı : 712126
Rep Gücü : 90

Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT) Empty
MesajKonu: Geri: Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT)   Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT) I_icon_minitime5/12/2010, 05:58

Linkler Eskiden Gizli Değlidi Herkez İndirdi Ama Yorum Yapılmadı O Yüzden ARtık Hide Yapıyorum...
http://www.byturkmmt2.tr.gg
ecobella
16.Seviye Üye
16.Seviye Üye
ecobella

Nerden : Nerden Geldiğin Değil Nereye Gittiğin Önemlidir Yigen!Bunu Sakın Unutma.!:.!!:!!

MesajKonu: Geri: Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT)   Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT) I_icon_minitime17/11/2010, 18:06

görevimiz...
tamerix
12.Seviye Üye
12.Seviye Üye
tamerix

Başarı : 805227
Rep Gücü : 210

MesajKonu: Geri: Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT)   Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT) I_icon_minitime13/10/2010, 14:03

BİZİ BİLGİLENDİRDİGİN İÇİN COK TESEKKÜR EDERİM
ecobella
16.Seviye Üye
16.Seviye Üye
ecobella

MesajKonu: Geri: Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT)   Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT) I_icon_minitime9/10/2010, 16:28

önemli değil cankurt
Cankut12341
7.Seviye Üye
7.Seviye Üye
Cankut12341

Başarı : 171030
Rep Gücü : 30

MesajKonu: Geri: Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT)   Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT) I_icon_minitime2/10/2010, 21:13

saol
ecobella
16.Seviye Üye
16.Seviye Üye
ecobella

MesajKonu: Geri: Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT)   Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT) I_icon_minitime29/9/2010, 13:07

sizin bana bi kastınız mı var buna bile yorum yapmayı gerek görmüyorsunuz saçmla sapan konulara yorumlar bol sizi kurtarıcak olan konuya bi yorum yok illa linkleri hide mi yapmam lazım allahım ya ;(
ecobella
16.Seviye Üye
16.Seviye Üye
ecobella

MesajKonu: Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT)   Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT) I_icon_minitime28/9/2010, 20:00

Eet Arkadşlar Bufüne Kadar Yazdığım Her Hangi Bir Konuya Cevaqp Yazmadınız Emeklerimi Boşa Çıkardınız Bari Buna Yazın Sizi Bilgisayarınızın Çökmesinden ukrtaracağım...Forumumzun Hile Bölümündei Gezinen Berke2000 isimli Üye Var Hile Bölümünden Hlie İndiricekseniz Çok Dikkat Edin Konuyu Yazan Berke2000 ise Sakın İndirmeye Bile Kalkışmayın Bu ecobella dan Sizlere Bir Öğüt...Ve Geldik Asıl Dikkat Edilmesi Gerekn Soruna...Genel Sohbet Bölümünde Sky4eVer isimli bir Virüs Dolaşıyor Bu Virüs Bilgisayarınıza Girip Bütün Dosyalarınızı Benim Arkdaşyın Bilgisayarına Aktarıyor...Nasıl Mı Oldu?Arkdaşa Sürkli Bu Foırumdan Bahsediyorduk Sonra Onunla Kavga Ettik Ve Bana Bu Sitenin Bi Bölümüne Kendi Virüsünü Etkileyeceğini Söyledi...Virüs PC nize Bluştaığı Zaman ecobella tarafgından yapılmıştır hahahahaha diye bir yazı çıkıyor O Da Beni Sizlere Karşı Rezil Etmik İçin...Çook Dikkatli Olun...
Peki Sky4eVeR dan nasıl Korunabilir siniz ?
1-Upload Ettigim Dosyayı indirin ve... içindeki 2 Eix i Alın Masaüstünde @Sky4eVeRProtect@ adlı bir klasör açın içine bu 2 dosyayı açın pc nin artık güvende...
2-Başlığı Garip Olan Konulardan Uzak Durun.
3-Gezinirken Karyınıza Aha Yakaladım Seni xD diye bi yazı çıkarsa sakın tamam a basmayın iptal e basın!

Konu Sabilenirse Çok Sevinirim Kendi Hatam Sayılır Onu Düzeltmek İstiyorum Lütfen Sabitleyin...
Linkler Eskiden Gizli Değlidi Herkez İndirdi Ama Yorum Yapılmadı O Yüzden ARtık Hide Yapıyorum...

İŞTE DOSYAMIZ:

Not:Bu Sadece Sizi Korumak İçin Forumun Prensi ecobella tarafından geliştirilen bi programdır...Asla Virüs Yoktur Zaten Amacım Sizi Virüsten Korumak İsterseniz Taratın...
Saygılar Sabitlenirse Sevinirim Çok Önemli

Prience Of Forum
ecobella

O YAKINDA BİR MODERATOR!

En son ecobella tarafından 5/12/2010, 05:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Bilgisayarının ÇÖKMESİNİ İstemeyen Oksun Önemli(SABİT)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-